Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? (thriller)

Melyik ez a film? (thriller)

Figyelt kérdés
Tavaly láttam, de csak a közepétől, és nem emlékszem a címére. Egy férfiról szól, aki szellemeket lát, és folyton egy csapat gyerek (fiú) jelenik meg előtte. Van egy rendőrnő is, akivel egy olyan ügyben nyomoznak, amiben gyerekeket ásnak el élve, és senki sem tudja, ki miért teszi. Van egy idősebb nő, akinek a fiát ugyanígy elásták, és van egy kissrác, akit elraboltak, és folyton adtak be neki kaját, és a tál aljára volt írva, hogy ne aggódj, nem sokára újra láthatod a mamád... És a férfi meg a nő még egy paphoz is bemennek, akit gyanúsítanak... nem akarom lelőni a végét, hátha valaki meg szeretné nézni, de ha esetleg valaki ráismer ebből, azt megköszönöm!

2012. júl. 18. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:

A Jelek vagy a Hatodik érzék.

De ha ezek sem akkor a Sekély Sírhant

2012. júl. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek közül egyik sem az..


u.i.:Bocsi de nem tudom. :\

2012. júl. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyik sem az :( de köszönöm azért
2012. júl. 18. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Régebben én is láttam ezt a filmet, de sehogy sem jut eszembe a címe, pedig újra megnézném. Még a főszereplő színész nevére sem emlékszem, hogy az alapján utána tudnék nézni. Gondolom te sem tudod a nevét.
2012. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, pedig segítene...
2012. júl. 26. 23:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg valahogy sikerül megtalálnod, akkor légyszi írd már meg, hogy mi a címe, mert tényleg megnézném. Ha véletlenül én bukkanok rá, akkor én is megírom. Köszi!
2012. júl. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!