Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Titanic című filmben van...

A Titanic című filmben van egy rész amit nem értek. Elmagyarázná valaki?

Figyelt kérdés

Már nem tudom hány milliószor láttam a Titanicot, de egy részt sosem értettem. Amikor Rose beszáll a csónakba és Cal mondja Jack-nak, hogy ő így vagy úgy de mindig nyer. Akkor azt mire mondta? És Cal miért fizetett a rendőrnek?

1:37től van (bocsi csak angolul találtam)

http://www.youtube.com/watch?v=asnH_8oR-us&feature=related



2012. júl. 16. 22:01
 1/7 Ria6 válasza:
32%
Azért add pénzt a rendőrnek hogy a zsaru ölje meg Jacket és ezért mondja hogy így vagy úgy de mindíg nyer mivel Rose-t beültette a csónalba Jacket a rendőr megöli így azt gondolja Rose az őve marad.
2012. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaaa :D értem :D most megvilágosodtam ^^ Köszi :)
2012. júl. 16. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ti most a "zsaru" meg "rendőr' szó alatt Murdoch-ot értitek? Csak mert ugyebár Ő a Titanic elsőtisztje volt nem rendőr és Őt fizette le Cal, ebben gondolom egyetértünk.


Nem hinném hogy Cal azzal a szándékkal fizette volna le hogy ölje meg Jack-et. Mikor Jack-ék alapból a másik oldalon vártak csónakra.


Egyszerűen tudta hogy mivel lefizette a tisztet, neki van helye egy csónakban és ezáltal nagy valószínűséggel túl is fogja élni. Rose meg ugyebár elsőre elhitte hogy viszik Jack-et is magukkal a csónakkal. De ugyebár ez soha nem történt volna meg. Amit Cal nyilvánvalóvá is tesz Jack-nek hogy Őt ez az alku nem érinti.

Tehát Cal és Rose megmenekül és élhetnék az életüket tovább zavartalanul kettesben, Jack ottmarad a hajón és meghal = Cal monológja "Én mindig nyerek Jack, vagy így vagy úgy!"

2012. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Cal Lovejoy által akarta Jack-et eltenni láb alól mert nekiígérte a gyémántot ha meg tudja szerezni. De ez már a kivágott jelenetek közt van.
2012. júl. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen Murdoch-ra gondoltam :) öö... oké :D értem :D Amúgy én arra gondoltam,hogy azért fizette le Jack-et, hogy ne engedjék hajóba, csak az bonyolult lett volna, hogy minden csónaknál szólni hogy héy bocsi Jack-et ne engedjék fel, szóval ezért nem értettem. És ha most meg bele gondolok akkor tényleg nem az lehetett a szándéka,hogy megölje, meg most komolyan Cal ott magyarázna,hogy hát ilyen sötétszőke,fehér ingben egy vörös hajú nővel azt kell lelőni :D nem valószínű :)

utolsó: igen azt láttam :)

Köszi a válaszokat :))

2012. júl. 17. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért fizeti le a Murdoch-ot, hogy biztosítson neki helyet a csónakban, mivel csak nők és gyerekek szállhattak be. Ehez semmi köze a Jack-nek.

Azért mondja, hogy ő mindig nyer, mert mindent megúszik. Arra számítottak, hogy a hajó süllyedése közben fullad meg, mert ugye odabilincselték, ezért is nem lőtte le a Lovejoy. Arra nem számítottak, hogy a Rose megmenti.

2012. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De végülis Murdoch visszadobta a pénzt Cal képébe, majd mondja: "Pénz se engem, se magát nem menti meg!" Utána pedig tiszteleg a másik tisztnek és fejbe lövi magát.
2023. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!