Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Boys Over Flowerbe végül...

A Boys Over Flowerbe végül kit választ a főszereplő?

Figyelt kérdés

Csak érdekelne, mert ha Pyo-t, akkor nem nézném tovább...

Előre is köszi a válaszokat.


2012. júl. 16. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jun Pyo-t a végén megkéri a kezét. Amúgy most hol tartasz? Szerintem nézd végig! :))
2012. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Budapesten. Nem, akkor sajnos nem nézem meg. Most egy órán át sírtam, mert a because i'm stupid-ot hallgattam. 20 zsepit elhasználtam, most be van dagadva és táskás is a szemem, az orromat meg kidörzsöltem a zsepikkel..., nem szeretem az olyan doramákat, amikbe így szenvednek, főleg, ha Hyun Joong az...
2012. júl. 16. 20:14
 3/5 A kérdező kommentje:
XD Istenem, azt olvastam, hogy hol laksz. Am, a 9. részt néztem meg nemrég, de már tényleg nagyon összezavarodtam.
2012. júl. 16. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nézd végig! Én IMÁDOM! Már 3.szorra néztem végig. Amúgy első voltam :D Úgy néz ki,nem sokan nézik ezt a sorozatot. Egyébként nekem még mindig sírhatnékom van ettől a sorozattól :( Arra meg,hogy félreolvastad a kérdést...én is szoktam :D
2012. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom, hogy végignézted-e a végén, és azt sem, hogy a válaszomat látod-e majd egyszer, de én is csak azt tudom mondani, hogy nézd végig. :) A végén a butája aranyos lesz. :D
2013. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!