Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami jó horrorr-vígjáték?

Valami jó horrorr-vígjáték?

Figyelt kérdés
lehetőleg 2000 utáni legyen, lehet külön is tehát vagy horrorr, vagy valami brutál jó vígjáték . válaszokat köszönöm mindenkinek jár a zöld kéz .

2012. júl. 16. 12:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*horror
2012. júl. 16. 12:57
 2/11 anonim ***** válasza:

Trancsírák, ez úgy tudom idei, és állítólag jó.

Meg A haláli hullák hajnala, rég láttam, úgy emlékszem nem volt rossz, de inkább igazi horror volt pár vígjáték résszel.


Meg itt írnak sokat, nézd meg melyik 2000 utáni:

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A haláli hullák hajnala inkább vígjáték(angoloktól ne is várjunk mást),de vígjátéknak tökéletes szakadtam rajta!

A Hullajó is jó horror-vígjáték,de nem 2000 után készült(régi film is lehet jó).

Továbbá ezek brutáljó vígjátékok:

Torrente 1-2-3-4

Postal (2007)

2012. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Jöjjenek még légy szíves!
2012. júl. 17. 10:03
 5/11 anonim ***** válasza:

A Trancsirak az eszbonto szerintem, legalabbis en szakadtam:)

Horror kategoriaban ajanlom: Magasfeszultseg, Az utolso haz balra, Kopok a sirodra (ez nagyon nagy film), Nem fogadott hivas, Bujocska ( De Niro), A sziklam szeme 1.

Vigjatek: inkabb a sorozatokat reszesitem elonyben: Jobaratok,Ket pasi meg egy kicsi stb.

2012. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, A sziklak szeme.
2012. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

utolsó-Neked is elmondom,mint már sokaknak(nem sértésből),hogy a Köpök a sírodra az nem horror.A nemi erőszakkal akar sokkhatást kiváltani,de az nem nevezhető horrornak.

Amúgy hamár vígjáték sorozat,akkor Jim szerint a világ,szakadni fogsz :)

2012. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igazad van es nincs igazad.:)

A hetkoznapi ertelemben veve nem horror, nincsenek zombik, termeszetfeletti erok.

A horror, mint mufaj, celja a felelemkeltes. Pszichologiai es fizikai vonala lehet. Pszichesen a lelki folyamatok abrazolasa a cel, a fizikai resznek pedig az eroszak, ver, fajdalom naturalis abrazolasa.

Az hiszem, hogy a Kopok a sirodra ezen kriteriumoknak maximalisan megfelel.

Kategoriatol fuggetlenul tartom velemenyem a filmrol!

2012. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja es koszi a vigjatek-ajanlatot! Rarepulok;)
2012. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen,igazad van,csak én elkövettem azt a hibát,hogy valami "szaftos" kis horrorra számítottam...és hát csalódnom kellett :)
2012. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!