Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nekem nem jön be Tamás atya...

Nekem nem jön be Tamás atya mint pasi. És akkor mi van?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ízlések és pofonok, de én valahogy nem látom benne az igazi, sármos f@sza pasit. Ha már olvadozni kell akkor én inkább olvadozok a Viktortól vagy a Jenőtől(<3), mint tőle. Nem tudom, miért vannak érte olyan sokan annyira oda. Kiírták, és? Nme tudom minek kell mindenáron visszahozni. Mert nem tudom ki hogy van vele, én már rohadtul untam amit Bettyvel csináltak. Brrrrr! Ha visszajön is csak ez lesz:(

2012. júl. 15. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Nekem sem jön be. :D
2012. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Kiírták, és? Nme tudom minek kell mindenáron visszahozni."

Tudod...... többen vannak akik szeretik, és azért kell visszahozni, hogy nagyobb legyen a nézettség, és a lányok tovább rajongjanak.

Én nem vagyok egy Tamás atya fan, de szerintem nem néz ki rosszul, és én szívesen néztem amit Bettyvel műveltek.

És honnan veszed ha visszajön is csak ez lesz? Talán te vagy a forgatókönyvíró? Úgy utálom az ilyen embereket.......

2012. júl. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első: :)

Második: Attól hogy jól néz ki, még nem értem miért kell isteníteni. Az utcán jobbakat látni, ennyi erővel fogjanak onnan be valakit, oszt meg van oldva a Bettyke jó pasija! Mert ez borzasztóan hiteltelen hogy agyonb@sz valakit a villám aztán meg visszatér az életbe. Egyébként meg gondolom már előtte tudták, hogy sokan szeretik. Akkor mi a f@aszomnak kellett kiírni???

A másik meg: gondolom csak tovább nyűglődnek Bettykével, mert Tatya karakteréből mást nem igazán lehet kihozni.

2012. júl. 16. 09:48
 4/11 anonim ***** válasza:

Én meg nagy Tamás atya rajongó vagyok (előtte nem is nagyon néztem sorozatokat, de egy ilyen pasiért már megérte), és azt mondom, hogy gondolj egy kicsit bele a fordított szituációba is. Tehát: ha mondjuk neked Viktor nagy kedvenced (megjegyzem, nekem is), lehet, hogy te sem örülnél, ha kiírnák a sorozatból. És akkor valószínűnek tartom, hogy nem törődnél vele, hogy milyen módon, csak "támasszák már fel". Nem? :)

Én nem vitatkozni, vagy meggyőzni szeretnélek, csak gondold át a kérdésedet egy más szemszögből is. Legyél egy percre Tamás atya rajongó, és máris máshogy látod a dolgokat. :)

2012. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
pont nem Viktor a kedvencem, csak említettem hogy ő se néz ki rosszul. de végülis te is gondolj bele, hogy Tatya is csak azért jön vissza mert sokkal több gázsit fog kapni.nem az a bajom hogy visszaírják, de ha egyszer tudják (mert biztos h tudták) hogy csomóan szeretik minek írták ki?:D
2012. júl. 18. 18:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Na látod, ezt én sem tudom... Talán a forgatókönyvíró(k)tól kellene megkérdezni.
2012. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:D nem értem miért nem tudják jól megírni a sorozatot ha már pénzt is kapnak érte...
2012. júl. 18. 18:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Semmi! Igen,sokan odavannak érte,mint férfiért,vagy színészért, de ahogy te magad is leírtad már;ízlések és pofonok. Ha neked nem tetszik,nem rajongazs érte,hát nem tetszik és nem rajongasz érte. Ésigen kiírták,mert lejárt a szerződése,de valahogy mindenképpen visszajön,mert minden JR és Tamás atya fan sztrájkolt! A rendezőt elhalmozták dühöngő levelekkel,e-mailekkel,és még sok egyéb lázadozással. És mivel a Betty összeházasodott Kardossal,meint lesz a balhé... De én személy szerint úgy gondolom,hogy ha valakinek nem tetszik,vagy ne nézze,vagy ne azzal a résszel foglalkozzon,amit utál,vagy unalmasnak talál,hanem valami más számára érdekesebb részt. Most is lesz a vírus,meg más egyéb,úgyhogy lesz másik balhé,amivel foglalkozhatsz. :)
2012. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy lejárt szerződést nem olyan nagy gond meghosszabítani, mint egy szereplőt a halálból visszahozni...
2012. aug. 3. 13:28
 10/11 anonim ***** válasza:
engem is NAGYON untatott és zavart már a kapcsolatuk, meg amit össze-vissza nyűglődtek. Eleinte kifejezetten jó volt, aztán tűrhető, de mikor már ééévek óta szenvednek, hát szánalmas, tényleg. És sajnálom Zolit is, hiába egy agresszív idegbajos hülye :D
2012. aug. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!