Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lenne ha elkezdenék egy új...

Mi lenne ha elkezdenék egy új rossz pc játékok sorozatot?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor írjatok igent ha nem akkor írjatok nemet de remélem igent írtok.

2012. júl. 15. 17:45
 1/7 A kérdező kommentje:
FreddyD újjá szülessen bennem
2012. júl. 15. 17:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen , kezd fosn metinel
2012. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rajtad kívül ezt még vagy 200-an gondolták így, mert amikor megjelenik valami új, egyből mások is elkezdik csinálni. Lehet is látni, hogy mennyi minősíthetetlen szemét lepte el a Youtube-ot és az internetet azzal, hogy divat lett kritika-videókat készíteni.


Nem mindenki lesz népszerű, sokan észre sem veszik hogy mennyire rosszak. Ha szerencséd van, elfogadnak és szeretni fognak, de mindig ott lesz a tudat az emberekben, hogy csak másolsz valakit.

Ha nem jön össze, akkor mehetsz napiszarra, vagy csak olcsó netceleb leszel akit lehet kritizálni a gagyi tartalma miatt. Ezen az oldalon pedig rengeteg pistike-szintű ember próbálta már magát eladni, amiről ő és pár elfogult barátja hiszi hogy mennyire jó dolgot csinál, míg itt az ismeretlenek már körberöhögik.

2012. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre én nem láttam még FreddyD videóihoz hasonlókat
2012. júl. 15. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, pedig tele van ilyen kritikákkal a net, amúgy inkább ne, ha játékot akarsz bemutatni olyat mutass be amit szeretsz, vagy ami kevésbé ismert de jó, a rossz pc játékok hadd maradjon úgy ahogy volt.
2012. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ők hamar feladják vagy csak 1 részt csinálnak de én e sorozatot fogok
2012. júl. 16. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:
ne legyél olyan mint az olcsó kínai szarok. És hát ha mégis sikerülne, max azok körében kik nem hallotak FreddyD -ről semmit. Én nagy rajongója vagyok :)
2012. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!