Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A street dance és a step up...

A street dance és a step up ugyan az a film?

Figyelt kérdés
ugyan az a kettő? és melyiknek hány része van? amikor beírtam ggogle-ba hogy step up 2 akkor kiadta a képét, és ha beírtam hogy street dance 1 akkor meg ugyan azt a képet adta ki. egyszerűen én ezt már nem bírom eldönteni... :/ előre is megköszönném...

2012. júl. 14. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Step Up 2 the Streets: ez az eredeti cime a Step Up 2-nek.

Magyarorszagon a Streetdance - Step Up 2. cimen fut. Nos tehat, az altalad feltett kerdesre a valasz: ez a fil megy es ugyan az, csakhogy ez csakis a masodik reszt jelenti! Tehet a sorozat neve Step Up, amihez a masodik resz eseteben hozzatettek a streets-es tagot. (mint a legujabb resz eseteben a Revolution szot.


Remelem tudtam segiteni :).

2012. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ooh, igen, köszi szépen :D
2012. júl. 14. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha így értetted, akkor igen, de amúgy a Step up és a Streetdance két külön film. A Step up 4. részét nemsokára bemutatják mozikban, valamint a Streetdance 2-nek nemrég volt a premierje.
2012. júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!