Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ciki az, hogy 14 évesen...

Ciki az, hogy 14 évesen imádom a rózsaszín párduc mesét?

Figyelt kérdés
A barátaim nem, de néhány lány osztálytársam, egyenesen b*zinak tart emiatt! Vannak mostanság az új Pink Panther And Pals részek, és imádom! Amúgy is egy nagy gyerek vagyok, de b*zinak nem tartom magam! Már eléggé rosszul esnek ezek a dolgok!Most őszintén, szerintetek ez b*zis? azért mert rózsaszín? 14/f
2012. júl. 13. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet és nem szabad másokhoz igazodnod,tegyél a véleményükre.Meg amúgy is,miért kell akkor terjeszteni?Nem értem sem a kérdést,sem azt,hogy minek terjeszted,ha cikinek érzed.Az ciki,hogy ilyen kérdéseket feltesznek egyáltalán.Meg különben is,ha te szereted,akkor nem mindegy,ki mit gondol?
2012. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem én terjesztem, valahonnan megtudták!
2012. júl. 13. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Ha gúnyolnak miatta, mondd, hogy már unod az akciófilmeket, amit a tvben nyomatnak és ezen sokkal jobban ki tudsz kapcsolódni.


Én 24 vagyok, igaz lány és máig imádom a Disney rajzfilmeket, napközben meg tv kapcsolgatás közben csomószor a Tom és Jerrynél kötök ki :D

2012. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem ciki, én 27 vagyok, és megnéztem a blood+ befejezését, mert sok évvel ezelőtt nem értem a végére... Ahhoz, hogy ilyen gúnyolódókat lerázz meg önbizalom kéne... Mondjuk kezdj el edzeni, vagy hasonlók, az meghozza...
2012. júl. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bátyáimmal gyakran együtt nézzük a Rózsaszín Párducot. soha meg nem fordult a fejemben h a tesóim ettől kevésbé lennének férfiasak.

nem itt kezdődik a b*ziság. amúgy is szerintem tök alap rajzfilm.

és tényleg sz*rd le a sok idiótát.

2012. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!