Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "A rajzoló szerződése" fölfogh...

"A rajzoló szerződése" fölfogható egy kriminek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pontosabban arra lennék kiváncsi, hogy a filmbeli történések és sejtető, célozgató párbeszédek mögött felfedezhető egy logikus történetváz, hogy "valójában" mi történt, az egyes szereplőknek mik az érdekei? Vagy többféleképpen (és nagyon eltérően) is magyarázhatóak? Egy kritikában azt olvastam, hogy igazából senki nem érti, hogy ez a film miről szól, máshol viszont felvázoltak egy olyan magyarázatot, ami pl. érthetővé teszi, hogy Neville-t miért ölik meg a végén (a gyilkosság jeleinek felfedezése és dokumentálása kb.)

2012. júl. 12. 16:26
 1/1 relativ7 válasza:
Leírtak alapján kezd érdekelni a film ... nem tudom nézed-e még ezt a "témát" de ha igen kérlek küldj nekem egy linket letöltéshez vagy online filmhez ! :D
2012. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!