Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért cserélték le a Cartoon...

Miért cserélték le a Cartoon Network-ön a régi jó sorozatokat (pl. bolondos dallamok, dexter) ilyen ostobaságokra, mint a chowder, robi mókus?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 11:12
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

Megtudja valaki mondani, hogy mi a címe annak a mesének amibe ilyen a kigyúrt srácnak ilyen fekete maszkja van, sárga szemüvege, piros csíkkal a közepén (mint az X-menből a Scottnak) azt hiszem és fehér egyberuhája, valamint van még 2 társa: egy csaj meg egy kis srác (rájuk nem emlékszem... :/) akivel utaznak az időben :D sajnos mikor kicsi voltam angol volt... :/ de úgy is adta :D:D


amúgy meg Megas XLR ( [link]


ed, edd & eddy még mindig megy és még mindig nagyon állat :D (az új részek is) chowder is egy állat xD dexter :D nyomi is egy beteg mese... agyilag lefáraszt :D azt a többi hülyeség sztem...

Johnny Bravo-t, Courage-t, Boci és Pipi-t én is hiányolom :/

2011. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
70%
a 20:56-os nem a - Time Squard - ra gondolt?
2011. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
70%
Ohh ezer kössz! :D
2011. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bátor a gyáva kutyaaaaaa;kölykök a 402-es tanteremből;Andy a vagány... :\\
2012. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Merga válasza:
Egy nagy kérésem lenne nem tudna nekem segíteni valaki keresek egy rajzfilmet? 2005-ben ment a CN-en de csak hajnalban adták és sajna nem volt Magyarul. Nem tudom a címét csak azt tudom hogy kölyök bigyó felügyelő volt és az időben utaztak mindig nagyon jó volt sehogy nem tudok rá keresni a neten. Akkor ment hajnalban az Evil con carne is meg a Billy és Mandy kalandjai a kaszással azok Magyarul voltak,de amit keresek az sajna nem ment Magyarul a CN-en. Segítségeteket előre is köszönöm.
2012. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Igen ezek a régi szép sorozatok :) De valaki nem tudja mi annak a sorozatnak a neve valami táncos zenés volt(mikrofonfejű feltaláló gyerek, zenetanáruk valami gumilábú Dinamo-ra hasonlít meg 1 ostoba szöszi,...)

Nem tudja valaki esetleg mi a címe ?

2014. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!