Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Nem ufós, de róluk is szól, egy űrkutató(nő) talál egy radarjelet amit az ufók küldenek, furcsállják mert Hitler régi felvétele... de a felvétel alatt találnak egy szerkezetet melyet megépítenek és a nő vállalkozik hogy megkísérli vele az utazást... sikerült neki, de a történetet senki nem hiszi el neki... már évek óta keresem de nem találom... lassan kezdem azt hinni hogy álmodtam:DD
2012. júl. 11. 10:30
 1/4 HalkHogen ***** válasza:
Szerintem a Kapcsolat c. film Jodie Fosterrel. Bár ez a hitleres rész nem rémlik belőle, de tudom, hogy láttam valamelyik filmben. Remélem, ebben.
2012. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HalkHogen ***** válasza:

Jah, megvan, tényleg ez az a film. Wiki ezt írja:


"As Arroway, Drumlin, and Kitz argue, the team at the VLA discover a video source buried in the signal: Adolf Hitler's welcoming address at the 1936 Summer Olympics in Berlin."

2012. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ez a Kapcsolat! Jó kis film.
2012. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
huuh.. köszi, már nem is tudom mióta kerestem:) tényleg kezdtem azt hinni hogy a képzeletem volt..:DD köszi:))
2012. júl. 11. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!