Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz már a Vámpírnaplók...

Mikor lesz már a Vámpírnaplók 3 évadja az RTL-en?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem volt promója, nem biztos hogy lesz. Rengeteg sorozattal el vannak maradva, tíz évadnyi mennyiségekkel. Simán elképzelhető hogy emiatt nem vették meg, vagy az alacsony nézettség miatt.
2012. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira érdekel töltsd le torrentről és nézd meg felirattal.
2012. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=aC0kYR7nASU


szeptember 15 kezdődik :O ? addig úr isten.................

2012. júl. 10. 11:33
 4/9 A kérdező kommentje:
nem szeretek felirattal olvasni
2012. júl. 10. 11:33
 5/9 anonim ***** válasza:

A videó a harmadik évad amerikai promója, aminek májusban vége volt. Nincs köze a magyar leadáshoz, csak magyar felirat van rajta.


Minőségben elég sokat levesz az, ha valamit magyar szinkronnal nézel. Kell pár rész amíg megszokod, de onnantól kezdve nagy rá az esély, hogy megszereted ezt a stílust. Már csak amiatt is, mert nem fogsz félrefordításokat hallani, rossz hangválasztást, a színészek eredeti hangját, a karakterek eredeti jellemét kapod vissza, amit a szinkronnál általában megváltoztatnak. Megmarad az akcentus, a karakterek egyedisége, ezen felül a leadást követő napon vagy még aznap meg tudod felirattal nézni, nem kell 1 évet, vagy még többet várni a szinkronra. Nálunk még szokás félbehagyni is egy sorozatot, így bármikor megtörténhet, hogy sosem fejeznek be egy sorozatot, és vagy angolul nézed, vagy sehogy.

Mivel csak az eredeti leadás a biztos, amiatt is érdemes csak angolul nézni. Arról nem beszélve, hogy ragad rád egy kis nyelvtudás is belőlük (szókincs mindenképpen).

2012. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
most megnéztem az első részt angolul felirattal a végére szinte már fel se tűnt hogy olvastam :)
2012. júl. 10. 12:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz se az RTL-en, se máshol...hányszor kell még leírni, hogy nem készítenek szinkront már a 3. évadhoz sem?
2012. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nina7 válasza:
Komojan nem lesz ? :(( .. Pedig én már azt vártam mikor fogg kezdodni ,mert ugy volt hogy nyárba lesz :/
2012. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy volt, hanem csak az előző két évad leadása után következtettek arra, hogy most is június végétől fogják leadni nagy eséllyel. De nem így van, hiszen ez csak feltételezés volt és nem kijelentés.
2012. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!