Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok nekem olyan filmeket...

Tudtok nekem olyan filmeket mondani amin lehet sírni és tényleg nagyon szomorú?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 09:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Kérhetek rövid leírást is?
2012. júl. 9. 09:20
 2/8 Farkasember666 válasza:

Séta a múltba ( romantuk dráma)

Leon, a profi ( igaz, durva film, de a vége könnyesen drámai)

2012. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hacsi - A leghűségesebb barát

Egy ferfi es egy kutya baratsagarol szol, ami tovabb folytatodik a ferfi halalaval. Igaz törtenet, amelyböl 2-szer keszült iflm, en az amerikai verziot ajanlottam, de az eredeti meg jobb - pedig ez is remek film!


Leirast - ajanlot a blogomon talalsz: [link]


Jo szorakozast!

2012. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaj, majd elfelejtettem a kedvenc filmemet :P.


Az elefántember - Ez is igaz törtenet alapjan keszült, a szineszi jatek zsenialis, Lynch rendezese pedig fenomenalis! Nagyon szivszaggato törtenet. Leiras ugyancsak a blogomon [link]


Jo szorakozast ujfent!

2012. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hatchi a leghűségesebb barát

rém hangosan és írtó közel

kutyahideg

halálsoron

2012. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az osztály: 2007-es észt film, ami egy nagyon aktuális problémát boncolgat; a középiskolások közötti kiközösítést és erőszakot. Nagyon nyomasztó film.


Gran Torino: Nagyon szórakoztató film, de ugyanakkor rendkívül drámai is. Kötelező darab!


Elcserélt életek: Ez viszont egy olyan film, ahol az első perctől egy nagyon komor hangulat uralkodik. Borzasztó igazságtalanságérzet nyomasztott a film alatt. Zseniális mozi és nagyon szomorú.


Száll a kakukk fészkére: Erről nem is mondok semmit, örök érvényű klasszikus.


Szentjánosbogarak sírja: Igaz, hogy nem élőszereplős film, de ennek ellenére nagyon megható. A történet egy japán testvérpárról szól, akik a háború miatt elveszítették a szüleiket és csak egymásra számítva vészelhetik át ezt a zűrös időszakot. Sok olyan jelenetet tartalmaz, ami könnyen meghatja az embert, mindezt giccs nélkül.


Karácsony: Kevésbé ismert 2004-es film, arról, hogy milyen magányosak egyesek karácsonykor. Ez nem a tradicionális vidám karácsonyi film. Ez az ünnepek árnyoldalát mutatja be, különböző emberek szemszögéből.


Élve eltemetve: 2010-es thriller Ryan Reynolds-al a főszerepben, aki a sok sótlan vígjáték után végre megmutatta a tehetségét. Egy férfiról szól, aki arra ébred, hogy egy földalatti koporsóba van bezárva. Egy percre sem mutatnak más helyszínt a koporsó belsején kívül. Ennek ellenére nagyon érdekes film, erős társadalomkritikával. Szintén több megható jelenetet tartalmaz.


A fiók: Igazi ínyencség egy nem szokványos szerelemről. Fájdalmasan alulértékelt film. Rengeteg potenciál van benne, nagyon ajánlom a megnézését.


Marley meg én: Nem egy hibátlan film, igazából a vége menti meg. A nagy részében egy kis kellemes filmecske, a vége viszont roppant szívszorító.


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Jó szórakozást, kedves kérdező!

2012. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat sokat segítettetek.
2012. júl. 10. 07:50
 8/8 anonim ***** válasza:

kicsit késve,de....


http://www.youtube.com/watch?v=SxHSDF-oHoE


Most néztem meg és nagyon jó filmnek találom. Érdemes megnézni.

2012. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!