Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpír naplókba valóban...

Vámpír naplókba valóban megvéd minden természetfeletti támadástól az a bizonyos gyűrű?

Figyelt kérdés
Ezt erősen kétlem, ugyanis mi történik ha pl Alaricknak levágja a fejét egy vámpír vagy egy vérfarkas? Vissza nő a feje? Ezt elméletben is hülyeségnek tartom. Nekem nagyon nem jön be ez a sorozat... A True Blood sokkal jobb szerintem. És ha pl darabokra tépik Alaricet? Hiába rajta a gyűrű, kétlem , hogy vissza nőne mindene :D Pl Katherine mikor megtámadta Elena apját ,logikusabb lett volna letépni a fejét ,gondolom egy úgymond "vámpír" számára nem nagy erőfeszítés lett volna. Jah és a másik dolog amit hülyeségnek tartok pl Klaus úgymond "elpusztíthatatlan" azzal a bizonyos fával lehet csak elpusztítani. Nos és ha ugyanazokkal a módszerekkel pusztítják el, pl letépik a fejét visszanő? Véleményekre vagyok kíváncsi :)
2012. júl. 9. 08:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek eszébe jutott már. de ne bonyolítsuk túl, nem tépik le a fejüket és kész :D ez csak egy fantasy sorozat, nemkell annyit gondolkodni.

megjegyzés: ezerszer is VD, a TB elvont, beteg, a kettő nem egy stilus, nem kell azokat egymáshoz hasonlítgatni!

2012. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!