Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mcgalagony miért pont Hermione...

Bia97 kérdése:

Mcgalagony miért pont Hermione-nak adja az időnyerőt a 3. részben? Mármint oké, hogy azért mert jó tanuló és hogy ott legyen az összes órán de azon kivül sztem gyanakodhatott rá, hogy még nagyobb hasznát veheti nem?

Figyelt kérdés
Bocsi, csak nem olvastam a könyvet...:/ ÉS SZOKÁSOS KÉRÉSEM: a bunkók kiméljenek!

2012. júl. 8. 16:11
 1/4 zsennya válasza:
Őszintén most hogy mondod ezen még én sem gondolkodtam, pedig nagy Harry Potter rajongó vagyok... Szerintem ennek nincs semmiféle hátsó szándéka McGalagony szemszögéből, a könyvben sem lehet ilyenféle utalást találni... Nem tudom bocsánat ha tévedek, mert a 3. kötetet elég régen olvastam... Remélem tudtam segíteni :)
2012. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én nem úgy értettem hogy hátsószándéka volna, hanem lehet, hogy gondolt arra hogy ezzel a tárggyal, majd megmenthetnek vkit, de sztem ezt Dumbledore adhatta ezt az infót neki...mer a végén ő javasolja az "időutazást" Hermionééknak...
2012. júl. 8. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Helo!


Mivel Hermione volt az evfolyam legjobbja es az iskola egyik elgjobb tanuloja, ezert kaphatta meg az idönyeröt, ami hosszas es szigoru procedura utan lehetett csak nala - a Miniszteriummal inteztek a dolgot.


Semmi olyan jel, utalas nincs a müben, ami arra mutatna, hogy azt sejtette volna, hogy Hermione majd a tanulason kivül is hasznat veszi - hiszen nem is tehetne Hermione semmi olyat, ami a meghatarozottakon kivül esik a Miniszterium szabalyai alol, a beavatkozas pedig a legsulyosabb vetek az idönyerövel. Mcgalagony a szabalyok embere, raadasul a müvekben minimalis szerepe van a dolgok alakulasaban, plane azok tern, amik titokzatosak lennenek.


Ezek persze csak egy ovlaso megfigyelesei es a tenyek ismerete, biztosat es a teljes igazat csak Rowling tudna megmondani :).

2012. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2012. júl. 9. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!