Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lévén hogy a Keresztapa film...

Lévén hogy a Keresztapa film könyv alapján készült, újra meg fogjak filmesíteni?

Figyelt kérdés
Lehetséges egy új Keresztapa film?
2012. júl. 7. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de eddig semmi információ nincs róla.
2012. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az egy olyan kultusz film hogy szerintem nem igazán mernének hozzá nyúlni.

legalábbis remélem hogy nem.

2012. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

23:00


A "Nyomorultak" at is most filmesítik újra, semmi sem lehetetlen

2012. júl. 7. 23:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel manapság nincs túl sok ötletük (vagy ami van, az nem elég divatos), így nem elképzelhetetlen. De nem hinném, hogy lesz olyan jó, mint az eredeti.
2012. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"De nem hinném, hogy lesz olyan jó, mint az eredeti."


Ezt a filmet szerintem sem lehet felülmúlni

2012. júl. 8. 18:01
 6/8 anonim ***** válasza:

az igaz hogy a Nyomorultakat is megfilmesítik újra de az a történet inkább könyvként sikeres (persze a filmek is jók de azok valahogy nem lettek ennyire híresek)

a Keresztapa viszont filmként ütött igazán nagyot.

Amúgy Nyomorultakat pedig már 5x-re forgatják újra

1958

1995

1998

2000 (4 részes sorozat)

2012


Azért sem gondolom hogy újraforgatnák mert pl. imdb-n összesen 3 film ért el 9 pontnál jobb eredményt (A remény rabjai, A Keresztapa I. és II.)

nagyon nehéz lenne felülmúlni vagy akár csak megközelíteni is azt a sikert amit ez a filmsorozat elért.

de ez persze csak az én véleményem én mindenesetre remélem ebből a filmből nem készül remake.

2012. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

rosszul mondtam. nem 5x hanem legalább 8x forgatták már újra a nyomorultakat.


[link]

2012. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

22:17


Hát nézd, ízlések és pofonok, mindenkinek más a "jó" film. Én elismerem és szeretem a Keresztapát is, de messze nem kedvencem. Miért? Egyszerűen nem az ízlésem.


Azért örülnék egy remakenek, mert kíváncsi lennék, a modern ember hogyan értelmezné ezt a klasszikust! De ez persze csak az én véleményem, s elismerem, hogy KÉPTELENSÉG ennél a klasszikusnál jobbat alkotni

2012. júl. 8. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!