Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kocka lettem, vagy ez csak a...

Kocka lettem, vagy ez csak a film iranti rajongasom?

Figyelt kérdés
Par honapja megnezem a Gyuruk Urat(nem eloszor) , azota megneztem megegyszer , es most alig tudok leakadni rolla .. de amugy nem jatszok ilyen online jatekokat , metin meg wow , csak ugy erzem h gyuruk ura fuggo lettem , es mar alig birom kivarni a kovetkezo filmet ''A Hobbit''ot .En szerintem ez csak a film iranti rajongasom miatt van , es remelem nem lettem kocka ...

2012. júl. 7. 02:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Es meg annyit hogy a hobbit zeneje annyira magaval ragadotta h csak ma este kb 50-60szor meghaltattam, Es meg annyi h megtanultam a gyuru feliratat mordori nyelven ... ez szerintem nem kockasag , csak erdeklodes egt nagyon jo film irant , de nagyon orulnek ha ezt valaki megerositene ...
2012. júl. 7. 02:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs miért aggódnod. Én is nagy filmrajongó vagyok és vannak olyan helyzetek, amikor annyira megtetszik a film, hogy még aznap meg akarom nézni újra, napokig másra sem gondolok, mint a film jeleneteire, hallgatom a zenéjét, olvasom róla a kritikákat. Sajnos ilyen ritkán adatik meg, mivel elég kényes az ízlésem. A lényeg az, hogy szerintem abban semmi rossz nincs, ha valaki nagyon rajong egy filmért. Nem mellesleg a Gyűrűk ura igencsak népszerű alkotás, sokan imádják és hidd el, vannak olyanok, akik még rajtad is túltesznek. Nem kell emiatt rosszul érezned magad. Amúgy meg nekem is van olyan mozifilmem, amit alig bírok kivárni.
2012. júl. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csiriomókus válasza:
Én is szeretem azt a filmet de én az avatarral voltam így de olyan szinten, hogy csak tavaly 2 hónap alatt 56-szor láttam valamikor egymás után is perfekt tudok naviul ami a filmet illeti ez egy ideig tart elmúlik hiddel és utána évekig meg sem nézzed most meg késztetést érzel, hogy nézzd NYUGI ELMŐLIK
2012. júl. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd kiábrándulsz belőle. Ajánlom a szilmarilok könyvet, bemutatja a gyűrűk ura előzményeit.
2012. júl. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is nagyon szeretem a Gyűrűk Urát, mondhatni rajongó vagyok, nincs abban semmi rossz. :D Kocka nem lettél, nem ülsz egész nap a gép előtt és nyomod a játékokat, akkor miről beszélünk? :D A Hobbit-ot én is várom már, annyit tanácsolok neked, hogy ha tényleg ennyire érdekel és szereted, olvasd el a könyveket is! :)
2012. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi okod aggodalomra, az évek során Én is voltam így több filmmel is. Kezdtem a Titanic-kal, aztán jött a Gyűrűk Ura, Avatar stb. Nincs ebben semmi rossz hogy az elmédet ennyire megmozgatja egy film. A Gyűrűk Ura valóban egyike a kivételes filmalkotásoknak és annyira összetett hogy bőven eltud az ember rajta "élni" évekig.

Valóban jól írta az első hozzászóló hogy ez talán még semmiség amit Te művelsz, hiszen vannak olyan Gyűrű rajongók akik csakis a filmben viselt jelmezek pontos másában hajlandóak elhagyni otthonukat, néha olyan szinten megtanulják Tolkien kitalált nyelveit hogy csak azon szólalnak meg egymás között.


A Hobbit filmet Én is nagyon várom.

2012. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!