Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca! Tényleg ki fog...

Trónok harca! Tényleg ki fog derülni, hogy Jaime és Cersei nem Tywin Lannister gyerekei?

Figyelt kérdés
Éppen most olvastam egy angol nyelvű fórumon, hogy sokan úgy gondolják, hogy ki fog derülni, hogy igazából Targaryenek, mert (még csak az első könyvet olvasom) valamelyik kötetben, Jaime-nek azt mondja a nagynénje, hogy Tyrion Tywin igazi fia. Cersei pedig kb meg fog őrülni, és úgy viselkedik, mint egy Targaryen. :D Gondolom, hogy ez egyelőre nincs benne semelyik kötetben sem, de sejteti egyáltalán a továbbiakban, ahogy Havas Jon esetét is, vagy ez csak egy hülyeség? (Amúgy, meg GRRM-nél sosem lehet tudni. :))
2012. júl. 5. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ezt még az író sem tudja, de érdekes felvetés. De ehhez az kellene, hogy Tywin feleségéhez hozzáférhessen az utolsó Targaryen király. Vagy valami ilyesmi.
2012. júl. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Az ilyen embereket sosem értettem.

Miért érdekel, hogy majd egyszer ki fog-e derülni?

Saját magadnak elspoilerezed az egészet, normális emberek meg már majdnem rettegnek, hogy nehogy valamilyen spoilerbe fussanak.

2012. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Mert egyszerűen érdekel, és kész. Én például azt nem értem soha, hogy más emberek miért rettegnek attól, hogy beleütköztek egy spoilerbe. Mégsem mondok rájuk semmit. Tehát, ahogyan Te sem értesz engem, én sem értem őket, innentől kezdve, meg teljesen mindegy, hogy ki, mit ért/nem ért. Én feltettem egy kérdést, mások tudnak rá rendesen válaszolni. Erre mondhatnám, hogy én azokat nem értem, akik rákattintanak egy kérdésre, és nem arra válaszolnak! Esetleg baj van a szövegértéseddel?

2012. júl. 5. 11:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tyrion Tywin igazi fia - Ezt mondta. De, felsorolta a testvéreit hogy ő rájuk hasonlít. Bátorságban, harcművészetben. De, nincs annyi esze mint Tywinnak és ekkor utalt arra hogy bár Tywin nem szerette Tyriont mert törpe volt de, el kell fogadnia hogy a gyerekei közül ő ütött rá a legjobban. Apja fia. Amúgy 4. könyv közepe tájékán ha olvasod rá jössz hogy nem arra utalt hogy nem Lannister hanem arra hogy Tyrion inkább apja mint más családtag és hogy Jaime nem egy észlény teljesen.
2012. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

eddig nem volt ilyesmiről szó,egy könyvben sem.

cersei meg nem őrül meg,mert alapból gonosz pszichopata az első könyvtől kezdve.

akiről szóba kerülhet,hogy targaryen,az havas jon,de ez sem derült ki eddig.

tyrion-ról meg azért azért mondták,hogy leginkább lannister,mert okos,jó stratéga és nagyon jól játsza a hatalmasok játékát,míg cercei egy dühöngő pszichó,jamie meg egy flegma nemtörődöm gyilkos.

2012. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az 5. könyv végéig semmi ilyesmi nem derült ki.

Ha elfogadsz egy tanácsot, ne nagyon higgy ilyen fórumoknak, mert szinte minden szereplőről elterjesztették már, hogy Targaryen.

2012. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Havas Jonról tudom, hogy valószínűnek tartják, hogy félig Targaryen, de eddig az ikrekről nem olvastam ilyeneket, és logikusnak tűnt, ahogyan ott le volt írva. Mondjuk nem tudom mikor volt Tywin segítő. De ha esetleg akkoriban, amikor a felesége terhes lett, akkor még akár lehet is. De ezek szerint akkor ez tényleg csak egy "összeesküvés elmélet". :D Azt hittem majd tényleg lesz róla szó később.
2012. júl. 9. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Hogy lehet valaki félig Targaryen? :D

Ebből a logikából kiindulva egyedül Joffrey az aki egészen Lannister. :D

2014. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
a félig azért fontos mert félig Targaryen=>tűz, félig Stark=>jég, vagyis ő a tűz és jég dala :)
2015. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!