Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok közt. Ön szerint...

Barátok közt. Ön szerint hogyan fog ez folytatódni?

Figyelt kérdés

Juli a padláson van, bejön Gizi, Juli elbújik. Gizi piát vesz elő és azt issza, emellett rágyújt egy cigivel. Egy piásüveg összetörik és megvágja Gizi kezét. Gizike a cigijét leejti és az ott lévő dolog meggyullad, gyorsan kimegy a padlásról. A tűz egyre csak fokozódik, Juli odamegy az ajtóhoz, de nem nyitja ki senki.

Ön szerint hogyan fog folytatódni?

Aki ír egy lehetséges folytatást, az zöld kezet kap.



2012. júl. 4. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Észre veszik a füstöt és mielőtt még Juli elégne valaki kiszabaditja és Gizi bevalja,hogy az ő hibájából történt...sztem valahogy igy lesz...
2012. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ria6 válasza:
100%
Szerintem: mivel Juli azért ment fel mert Attilával korábban azt beszélték meg hogy Attila elintéz valamit aztán hívja Julit és ott találkoznak, de közben betoppant Gizi és megtörtént a baj valószínüleg menni fog Attila a találkozora és megmenti Julit.
2012. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Egyetértek a fentivel. Szerintem is Attila lesz a "megmentő". De bizonyára elég érdekes lesz, hogy pont Attila mentette meg Julit. (Úgy értem, biztos felmerül a kérdés: Mit keresett ott Attila?)

Emellett kiderül, hogy Gizi iszik.

2012. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Egy ideig nem veszik észre a tüzet. Egy idő után Vili bácsinak feltűnik a füstszag és felmegy a padlásra. Ott találja Julit tele égési sérülésekkel. Juli kórházba kerül. Attila bemegy hozzá a kórházba és kettőjükről beszélgetnek. Ezt a beszélgetést meghallja András, így kitudódik Juli és Attila viszonya. Gizinek lelkiismeret-furdalása van Juli miatt, és nem bírja magában tartani. Magában beszél, amikor azt hiszi, egyedül van otthon. Viszont Géza hallja, amint Gizi "bevallja", hogy iszik, és elmondja Vili bácsinak. Bözsi mama elmondja Lucának, hogy belezúgott Vili bácsiba. A kislány kikotyogja a titkot Lindának. Eközben Gizi és Vili bácsi eltávolodnak egymástól. Linda bánja, hogy Vili bácsi szomorú, ezért elmondja neki a Lucától kapott infókat...


Háát, ennyi tellett tőlem. Szárnyal a fantáziám!!! :)

2012. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
én olvasstam , hogy Juli túl éli de úgy , hogy be jön Attila és kimenti de Juli füst mérgezést kap és korházba szálítják . Zsófi lefekszik Mikibe de bejön Balázs .
2012. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem Juli megpróbál kimászni egy tetőtéri ablakon, de fönnakad egy törött ablakdarabon és elvérzik.. A padlás ég tovább... A tűz egyre csak terjed és terjed.. Mikor Laci az udvari kirakat rendezgetése közben észreveszi, hogy ég a ház, szól a tűzoltóknak. Pesten sajnos ekkor le vannak zárva az utak, mert Bruce Willis itt forgat, így nem érnek ki időben.. Leég a Mátyás Király Tér.. A sorozat végetér, és nem menekül meg csak Kinga és Ádám, akik e közben wgí pajtában virgonckodnak..

Au revoir Barátok Közt..

2012. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
De amikor ezt vették fel akkor még nem volt itt a színész !
2012. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Lényegtelen. Zöldet kellett volna nyomnod, nem belémkötni, és pirosat..
2012. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
?
2012. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
!
2012. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!