Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki egy jó horror filmet...

Valaki egy jó horror filmet vagy vígjátékot tudna írni?

Figyelt kérdés
mindegy hogy horror vagy vígjáték csak valamelyiket a kettő közül:) vagy mind a kettő:)

2012. jún. 30. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:

A kör, Paranormal Actyvity, Halálos kitérő, sztem a legjobb: Zombieland, Az átok, REC, Sziklák szeme, Megleslek.com

én ezeket nézném meg :)

2012. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:))
2012. jún. 30. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:

előző-1.a paranormal activity csak egy kppintás.ha kézikamerás horrorfilm kell,akkor ezek a jók:


Noroi

Grave Encounters


2.A kör filmnél a régi verzióra gondoltál ugye?a Ringu-ra?mert az a jó,az amerikai szerintem nézhetetlen.


3.ha az átok film tetszett,akkor nézd meg az eredetijét,a Ju-on filmet,azon garantáltan beszarsz! :)


most én is adok választ egy kis kritika után(amiért elnézést kérek előző,de muszáj volt ezeket megmondanom):

Szerintem jó horror:

Ringu

Ju-on:the curse(2000)(Az eredeti átok,ez sokkal jobb)

Kyofu:the sylvian experiments

Grave Encounters

Rec

Zombi 2

A pokol hét kapuja

Rontás(2004)-ezt nehéz beszerezni,ha kéred,akkor pm-ben küldök linket.amúgy félelmetes film.

Reinkarnáció(az első 50 percben szarnak tűnik,de hidd el,megéri megnézni,nem semmi film!)

A 23-as szám(inkább thriller,de ez nagyon jó film)



Vígjáték:

Haláli hullák hajnala

Hullajó

Ace Ventura

Jim szerint a világ(sorozat,comedy centralon megy)


remélem segíthettem.

2012. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen nagyon sokat segítettél:) köszi szépen:)
2012. jún. 30. 21:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából a paranormal activity-t láttam mind a három részét a kör tervbe volt véve hogy megnézem (megmondom őszintén nem tudtam hogy a körnek van 2 verziója is)a többit nem láttam.És a vígjátékok közül se láttam egyet se amiket felsoroltál.De majd igyekszem megnézni őket köszi még egyszer:)
2012. jún. 30. 21:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Legelső kommentelő neked is köszi még egyszer:)
2012. jún. 30. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:

A kört inkább nevezd Ringu-nak,mert így egyszerűbben meg fogod találni.

de segítek,erről a verzióról van szó: [link]


és nagyon szivesen :)

2012. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!