Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan magyar "online...

Tudtok olyan magyar "online filmes" oldalt, ahol filmet is lehet nézni?

Figyelt kérdés

Eddig már vagy 20 oldalt néztem végig, de alig találtam valahol egy működő linket. Az is 3-4 másik oldalon vitt keresztül, mire célhoz értem, majd félig lement a film, azután megakadt, és kész. :(

Ha tudtok olyan magyar(!)online filmnézős oldalt, ami valóban működik is, légyszi dobjatok egy linket nekem!

Köszönöm! :)


2012. jún. 29. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak a kérdés alapján azt mondanám, hogy az összes :D

3-4 oldal, nem létezik. Nem inkább felbukkanó reklámok voltak?

Ez általában a blogosokra jellemző, de mindenhol vannak. Ezektől ingyenes az egész. Bosszantóak, de be lehet zárni mindet.

Az akadás szaggatás sem az oldal hibája. Lehet, nem töltött be teljesen a film, és azért akadt meg.


A legnagyobbak jól működnek, több ezer film van rajtuk

onlinefilmletoltes.eu, filmezz.eu, mozicsillag.com, nézzsorozatokat.info


Ha ezeket is nézted már és egyik se jó, akkor nálad lehet valami gubanc.

2012. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*****

*****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az az igazság, hogy régebbi filmeket szerettem volna nézni (1998-2006-os), és valószínűleg ez lehet az oka (vagy nem tuom), hogy az ilyen filmekhez én legtöbb helyen halott linkekbe botlottam. Amikor 3 várakozós oldalon átvergődtem magam, egy film esetében, végül kiírta, hogy már törölték a filmet. Pfff. Más helyeken ugyanez a szitu. :/ De olyan is volt, hogy miután nagynehezen eljutottam a filmig, elindult, de eredeti angol volt felirat nélkül. Csakhogy ezt sehol sem tüntették fel! Viszont a sorozat következő része meg már magyar szinkronos. Ezért érződhet a kérdésemből egy kis gúnyos felhang. :) Mert én még csak ilyenekkel találkoztam eddig és sajnos már ezután egyik helyben sem bízom igazán, de akkor ezután majd új filmeket fogok nézni. Azok biztos mennek még. :)

Köszönöm a linkeket mindkettőtöknek! :)

2012. jún. 30. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!