Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Odaát. Ki az erősebb, Crowley...

Odaát. Ki az erősebb, Crowley vagy Cas?

Figyelt kérdés
Akkor gondolom, amikor Crowley a Pokol királya, és nem a Keresztutaké. Szerintetek? Vagy ez kiderül valamikor? :)

#Odaát #Supernatural #Castiel #Crowley #King of the Crossroads
2012. jún. 28. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6. évad?:D
2012. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen :)
2012. jún. 28. 22:16
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia a másik Supernatureles kérdés kérdezője vagyok, amelyikre tegnap írtál! :)


Szerintem egyértelműen Cass az erősebb aki egyébként az én kedvencem is!


Crowley a Többi démon engedességén a pokolkutyák uralásán kívül nem sok olyan extrát tudott mutatni amit a többi erősebb démon nem. Szerintem inkább poziciót tekintve van jelentősége a pokol királya titulusnak. Cass ellen sem mert semmi tettlegeset lépni amikor az felbontotta az egyezségüket a purgatórium megnyitása előtt. Fortéllyal sikerült kifognia Cassen ha erősebb lett volna felvállalta volna a nyílt harcot. Raffael bevonása kellett.


Cass szerintem erősebb! :)

2012. jún. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De jó, Te is 2 s-el írod a Cass-t! :DD Eddig én is így írtam, de barátnőm mondta, hogy így nem jó... xd

Hát, nekem mind a ketten a kedvenceim (értelmes, amit írtam? :P), ezért nem tudom, hogy kinek szurkolnék, ha "összeverekednének", vagy hogy is mondjam :)

2012. jún. 29. 08:23
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyértelműen Cas,sokkal jobban szeretem Cast!:D
2012. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát elvileg tényleg egy s-el kell de én így szeretem írni! :)
2012. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De azért Crowy-ban is van valami imádnivaló, nem? :)
2012. jún. 29. 21:33
 8/18 anonim ***** válasza:
hát én bírom a dumáját,de amúgy annyira nem...inkább olyan közömbös
2012. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a humorát bírom, nagyon vevő vagyok a fekete humorra :))

Amikor Crowleyt fejbecsapja egy csővel Sam: Épp most tisztitattam az öltönyömet! :)

Vagy utána amikor ördögcsapdába kerül megjelenik meg a párbeszéd! Meg az mondja: Crowley!! erre ő: Ribanc?


Vagy amikor a hetedik évadban Dick kocsijában tárgyalnak, vitt valami ajándék pitét, és miután Dick közölte vele hogy sosem társulna egy ilyen féreggel, meg hogy felőle meg is dögölhet, csak annyit mondott: Tartsa meg a pitét! És eltűnt :)

2012. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát, igen :D Nekem is a lételemeim a bunkó beszólások, persze, nem durván, csak úgy "játszadozva". :) Nagyon jó arc, és még azt szeretem benne, hogy eddig nem volt jó fej démon, vagy lény, csak az a vámpír csaj, amikor, tudjátok, keresik a Mindennek az Anyját. Csak hát, a drága Cstielünk megölte... xD

Visszatérve, nekem ez első megjelenésénél szimpatikus volt, amikor odaadta Saméknek a Coltot, Sam Cro homlokához tartotta, meghúzta a ravasz, és erre semmi. Cro megszólal: Lehet, hogy kéne bele tár is... Na, azon szakadtam! :)

2012. jún. 30. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!