Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Claudia kavart Zsolttal?...

Claudia kavart Zsolttal? (BARÁTOK KÖZT)

Figyelt kérdés
Na de mikor? Van róla esetleg videó? RTL-most-ról szerintem már nincs fent, de azt hallottam régen lefeküdtek és hasonlók. Én csak 3 éve nézem.

2012. jún. 28. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én emlékszem rá. Pontosan nem tudom hány éve volt, de talán akkor volt, miután a Zsolt kijött a börtönből (nem akkor amikor már a Zsófi férje volt, hanem azelőtt is ült egyszer), nem volt pénze, és akkor jött össze a Claudiával, mert eljátszotta neki az elesett jófiút. És ha jól emlékszem, ezután jött össze az Andival.
2012. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Claudiaval rendesen jártak??? Claudia, hh bedőlt neki??? És akkor miért magázódnak???
2012. júl. 2. 03:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem úgy jártak, mint egy igazi szerelmes pár, de a Klaudia eléggé belé volt zúgva, a Zsolt levette a lábáról. Aztán átverte, már nem emlékszem hogy, talán megcsalta, meg anyagilag is, ezért a Klaudia megutálta. Hogy magázódnak, gondolom mert így szórakoztatóbb nézni.

Talán a 4. 5. évadban volt, de már nincs fenn a neten a tartalom.

2012. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
www.baratokozt.eoldal.hu/fenykepek/ez-mind-megtortent-/zsolt-es-claudia-zsofi-agyaban.html
2012. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!