Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emberek! A Gyilkos Elmékkel...

Emberek! A Gyilkos Elmékkel kapcsolatban tud-e valaki valamit?

Figyelt kérdés
Május 31.-én Aradra mentem,és június 2.-án jöttem haza.Addig nem néztem a Gyilkos Elméket (cool tv),de tudom,hogy elkapták Foyettet.De mi történt Hayle-vel? Mert most nézem online,és a Halloween-es részben Jack Hotchnernél lakik.Vagy csak meglátogatta?:)

2012. jún. 28. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hayle-t megölte (lelőtte) Foyett, majd Jack megölte (agyonverte) Foyettet, mielőtt megölhette volna a fiát.
2012. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Várj,akkor Jack lőtte le Foyettet? O_O Nem Hotchner?

Jack Hotch fia :)

2012. jún. 28. 12:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam: Jack verte agyon Foyettet?
2012. jún. 28. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Hotch ölte meg Foyettet. De ajánlom torrent oldalakról letölteni az adott részt és hozzá feliratot keresni, mert én pl. már kb. 2-3 évaddal előrébb járok. És így akkor nézed, amikor akarod. :)
2012. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én is már a 6.évad közepénél tartok,de ezt a részt még nem láttam,és a tv-ben is néztem,mielőtt újra kezdték...Köszönöm a választ!
2012. jún. 29. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!