Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Showder Klubos "megtörtént"...

A Showder Klubos "megtörtént" sztoriknak kb. hány százaléka lehet igaz?

Figyelt kérdés
Én szeretem a Showder Klubbot, de az is biztos, hogy egy csomó sztorit csak kitalálnak, főleg az egyik fellépőnek hihetetlenek a történetei. Szerintetek?
2009. júl. 8. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a fele lehet igaz (velem is mindig érdekes dolgok történnek, és csak az előadásmódon múlik, mennyire lehet vele megnevettetni az embereket), a fele meg kitaláció..de az is biztos, hogy az igaz részének csak a negyede történt meg vele, a többi inkább ismerősökkel, és úgy adja elő, mintha saját lenne.
2009. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem van ami megtörtént vele, van amit kiszínesít, van amit mástól hallott, meg van amit csak kitalál!!! csak azért mondja úgy hogy megtörtént vele vagy egy jó ismerősével mert így vicces!!!
2009. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!