Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Borgiákban most a végén...

A Borgiákban most a végén meghalt a pápa?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
assassino
2012. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi?
2012. jún. 30. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd a sorozat végén megtudjuk, messze még a vége.
2012. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bakker:D

mivel történelmi alakról van szó,annyi a dolgod,hogy a wikipédiában elolvasod az életrajzát,és hogy hogyan halt meg:DDDD.

2012. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elolvastam nyugi, de az évszámok nem stimmelnek, amúgy ilyesféleképp hal meg. Csak akkor nem értem, hogy miért csinálnának harmadik évadod okoska érted? Ismerem a történelmet, jobban mint gondolnád.
2012. dec. 31. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:

persze nem kétlem.

csak nem mindegy,hogy az őskorban vagy jó,vagy a reneszánszban:D.

valszeg az előbbi a nyerő nálad.

2012. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendezzünk egy történelem párbajt , meglátjuk. Nem fogadnék rád, még így, látatlanban sem. Ha gondolod mehet honfoglalo, ott van ilyen, és abszolút megbízható, vagy várom az egyéb javaslataidat, ha nem futamodsz meg.

Elég provokatív vagy és hogy úgy mondjam, az iskolákban amit kijártam színötösöm volt mindenből, a tantárgyak kétharmadából (beleértve a történelmet) minden évben dicséretes ötös voltam. Most pedig történelem szakon tanulok egy neves egyetemen. De ahogy mondod, én valószínűleg csak az őskorban vagyok jó...

2013. jan. 1. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!