Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen lett az összeállítás?...

VargaB kérdése:

Milyen lett az összeállítás? Szerintetek melyek a legjobbak?

Figyelt kérdés

HA tudjátok, osszátok meg minél több helyen! Köszi :D


http://www.youtube.com/watch?v=1GwyEhA8DXI



2012. jún. 24. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A barlang,ha az tényleg a 2005-üs akkor az elég szar,de már rég láttam.Az árva elég jó,főleg a végén a csattanó.Mártírok elég brutális.A másik francia horror film,az az Ott bennt jól sejtettem,mert utána néztem,egy ideje már megszeretném nézni,képek alapján jobban elkezdett érdekelni.A ragyogást nagyon régóta megakarom nézni,de kizárólag a Jack Nicholsonosat ami a videóban is volt,állítólag könyvben is durva volt :D
2012. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a ragyogás tényleg nagyon jó könyvben is :D

a barlangot pedig nézd meg, ha nem láttad, mert addig én is azt mondtam rá, h szar amíg nem láttam...

2012. júl. 4. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Régen láttam sztem ez a 2005-öa volt,amiben csajok mennek egy barlangba,akkor nem jött be,de terveztem,hogy megnézem mégegyszer.
2012. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!