Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Sliders 4. és 5. évadjához...

A Sliders 4. és 5. évadjához miért nincsen magyar felirat?

Figyelt kérdés
Sikerült leszednem szerencsére a 4. évadot és az 5. évadot is 2 rész kivételével, azt vmiért a filemegosztó törölte. Próbáltam a Googlebe keresni más linkeket, egy használhatót sem találtam (legtöbb hotfileos vagy megauploados). Leadva az igényeket, a Filestubeon rákerestem, ott megtaláltam a 2 hiányzó részt angol nyelven. Letöltöttem, gondolván majd keresek hozzá feliratot. De mikor elkezdtem keresni a feliratokat, szomorúan konstatáltam, hogy a 4. és 5. évadhoz sehol sincsen magyar felirat. Na most kérdem én! A Sliders 4. és 5. évad miért lett Magyarországon ennyire elhanyagolva? Nem igaz, hogy legalább pár b@szott feliratot nem lehetett vna csinálni! Tudom, hogy sz@r lett az utolsó 2 évad, de ennél sz@rabb sorozatok is vannak, melyek 20 helyen is fent vannak, szinkronosban is meg feliratosan is, lehet választani, de ez a sorozat meg már vagy 17 éve létezik és b@sznak vele foglalkozni. Vélemények? Észrevételek?

2012. jún. 22. 10:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!