Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az a nagy "csattanó" a...

Mi az a nagy "csattanó" a hetedik c. film végén?

Figyelt kérdés

Megnéztem a filmet, több helyen is hallottam/olvastam hogy a film végén tátva maradt az emberek szája, meg hogy az egyik legfelkavaróbb befejezéssel zárult, erre készültem is a film végéig, de


SPOLER!!!

az hogy a végén ily módon megöleti magát a gyilkos, az szerintem nem valami nagy "húde"


2012. jún. 21. 19:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

SPOLER!!!

ja, meg hogy a főhős börtönbe kerül

2012. jún. 21. 19:50
 2/13 anonim ***** válasza:

az a lényege h az utolsó bűn a harag az brad pitt bűne volt.ezért ölte meg a sorozatgyilkost.

tehát megvolt a 7 főbűn.

2012. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezt értettem, de szerintem talán úgy lett volna "kerekebb" ha brad pitt is meghal, hiszen már csak a "harag embere" nem halt meg. Szerintem még ezzel együtt sem volt olyan hatalmas a befejezés, mint amilyennek sokan mondják (valamint )
2012. jún. 21. 19:58
 4/13 A kérdező kommentje:
zárójeles valamint nincs ott :)
2012. jún. 21. 19:59
 5/13 anonim ***** válasza:

itt nem a halál a lényeg hanem a bűnnel büntetni az ebereket.

és brad is bűnös lett nem kell h meghaljon.nem értem mért mindenki a halállal meg a gyilkolással van eltévedve.ez annál sokkal többet mutat be annál mind h gyilkolásszuk egymást.

2012. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 HalkHogen ***** válasza:
43%
Inkább azok hibáztak, akik valami eszméletlen csattanót ígértek neked. Mert az valóban nincs ebben a filmben. Bár a lezárás szerintem stílusos. Meg az egész film. De hogy egy hatalmas végső poénra építene, az nem igaz. Ennyi.
2012. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jó rég láttam ezt a filmet,nem az a ,,csattanó,,,hogy Brad Pitt feleségét ölte meg a végén a gyilkos?
2012. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a csattanó, hogy Brad Pitt fejezi be John Doe művét, azzal, hogy megöli őt, akinek a bűne az irigység volt, irigy volt a feleségére és az életére.
2012. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A harag - bűnért a feleség halt meg "előre".
2012. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Harag lett és sokkal nagyobb szenvedés neki az élet mint a halál a felesége és a gyermeke elvesztése miatt.Kiváncsi vagyok téged fel-e kavarna ha veled ez történik.Ez egy zseniális film attól még hogy te nem érted nem érzed át az egész végig tartó nyomasztó hangulatot.Fincher legjobb filmje Harcosok klubbja melett.
2012. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!