Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Mindörökké...

Mi a véleményetek a Mindörökké Rock c. filmről?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat.

2012. jún. 21. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejött a film. Nem vagyok rockker. Jók nagyon a számok. A színészek is ügyesek. Érdemes megnézni.
2012. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2012. jún. 27. 19:49
 3/6 Guilty válasza:

Egy rocker válasza inkább így hangzik..


Egyetlen pozitívum, hogy Tom Cruise benne volt,de komolyan. Mert még talán egy-két régebbi színészen kívül abszolút gyenge volt a színészi játék. Túl idill lett attól a két nyálgép fiataltól.Fogalmuk sincs se a ROCKról se a film valódi(!)mondanivalójáról. Sokat vártam ettől a filmtől, hogy végre megmutassák, milyen a rock élet,de nagy csalódás volt..Például : mi ez a b*ziskodás?!Ezt aztán tényleg muszály volt bele rakni,mert a rockerek rohadtul nem b*zik. Amikor a rock megjelent,az egyfajta tüntetés volt a diszkó ellen,amit pont a melegek találtak fel! 2. Túl intenzív volt ez a szerelmi szál , ezáltal háttérbe szorult a Stacee élet vitel stb.fontosabb dolgok,mert az tényleg igazi volt ,nem pedig egy púderes,kamu ,tömeg filmes nyáltócsa.

Valójában ez a film egy vicc. Egy musicales rendező bénázása.Csak azt sajnálom ,hogy ezáltal ISMÉT hamis képet kaptak az emberek a Rockról és a rockerekről...Cirkuszt csináltak belőle...

2012. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van benne valami... köszönöm szépen. :)
2012. júl. 13. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát... a film nem volt valami nagy. Viszont a zenék ÓRIÁSIAK!! Én, mint vérbeli rocker, végigtáncoltam a filmet a háttsó sorban. De komolyan. Rajtam, és a barátnőmön kívül (akinek nagyon nem jött be), csak pár ötvenes nő volt a terembe. Minden hülye viccen röhögtek, rossz volt nézni. Vagyis nem, mert ők sokkal viccesebbek voltak, mint a film. :) De, mint mondam, csak a zenékért már megéri. És emiatt a hangulata is tök jó. :) Olyan... bulizós.

Csak egy kérdés: Volt nappali jelenet a filmben? Mert nem emlékszem. :)

Am többször nézhető. A zene miatt. Oké, nem mondom el többször. :D

14/L

~I Love Rock 'n Roll~

2012. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 petra666 válasza:
Én imádta,,és szerintem túlságosan lepontozzák, bár az igaz, hogy Stace volt a fő atrakció:D
2016. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!