Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The Real World évadokat hol...

A The Real World évadokat hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés
Itt konkrétan az úgymond küzdős évadokra gondolok, nem Las Vegasra, Washington DC-re, meg ilyenekre. Hanem mint pl. Törtetők, Friss hús, Exek harca. Eddig a "küzdős-harcolós" évadok közül ezeket láttam. Tudom, volt még sok. A szigetet tudom ezeken kívül, meg azt hiszem két részesből volt D betűs nevű évad is. Valaki letudná nekem írni, hogy eddig milyen évadok voltak?

2012. jún. 19. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

mtv oldalán fent vannak.

mtv.co.hu

2012. jún. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én a régieket nem találom. A szigetet, meg ilyeneket. De azért köszi! :(
2012. jún. 21. 17:09
 3/5 anonim válasza:
már én is nagyon régóta keresem és a régieket én sem találom de van a törtetők meg a kihívás amit meg tudsz nézni az mtv oldalán.
2012. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én csak sajnos angolul tudom a címüket de volt a Gauntlet 1,2,3 a Duel 1,2 az Austin, The Challange rivals, ennek a kihívás a magyar címe,azután volt a Road Rules, Inferno.
2012. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, de ha angol, hiába is keresném... Sajnos nem túl nagy az angoltudásom, feliratot meg gyakorlatilag soha nem találok. Azért köszi mindenkinek! (:
2012. júl. 19. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!