Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehet tudni hol forgat legköze...

Lehet tudni hol forgat legközelebb Budapesten Bruce Willis?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan oldal amelyik naprakész infókkal tud szolgálni ezzel kapcsolatban?

2012. jún. 19. 18:16
 1/2 anonim válasza:

Hello!


Amikor forgalomkorlátozások vannak a filmforgatás miatt, akkor azt előre közlik, mert ugye aki arra közlekedik annak előre kell tudnia hogy mire számíthat. Ez történt most is: a hvg.hu közölte, hogy mikor és hol lesznek forgalomkorálozások a forgatás miatt. A hvg.hu-n az erről szóló cikkben van 3 kinagyítható térkép is, pontos, részletes megjelölésekkel. A cikket pénteken, június 22-én közölték, címe: "Bruce Willis újra felforgatja Budapestet hétvégén".


A cikk szerint útlezárások a Kálvin tér közelében, az Üllői úton voltak tegnap (június 23-án szombaton), illetve ma (június 24-én vasárnap) egy utcával arrébb, a Baross utcában. Azonban ugyanitt útlezárások lesznek a forgatás miatt jövő hét szombaton (június 30-án) és jövő hét vasárnap (július 1-jén). Így még van esélyed látni valamit, ha akkor éppen arra jársz. Olvasd el az általam említett cikket a hvg.hu-n.


Ami engem illet, én is az említett cikkből tudtam meg még pénteken, hogy mikor és hol lesz forgatás. Gondoltam, ha már itt forgatják a szuperprodukciót, én is látni szeretnék valamit a forgatásból. Kimentem a helyszínre tegnap, elég sok mindent lehetett látni, érdekes volt.


A rendőrök és a biztonsági őrök csak azokat engedték be a lezárt útszakaszra, akik ott laknak. A többieknek természetesen megengedték, hogy a kordonon kívülről bámészkodjanak. Sokan órákig ott szobroztak, hogy lássanak valamit, a legtöbb nézelődő fényképezett is.


Kedves kérdező, remélem hasznos volt számodra ez a válasz.

2012. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon is hasznos volt, nyontam is zöld mancsot! Nagyon köszi!
2012. jún. 26. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!