Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Pretty little...

Mit gondoltok a Pretty little liars 3. évadjáról?

Figyelt kérdés
Szerintem egy kicsit erőltetett, be kellett volna fejezniük a 2. évadnál. Hannah is olyan szép és csinos volt, de most levágatta a haját, és olyan ruhákat adnak rá, amik nem állnak jól neki. A többiek is sokkal csinibbek voltak az előző két évadban.
2012. jún. 18. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is be kellett volna fejezniük, de tök szomorú lettem volna ha nem látnám őket tovább >.< szóval örülök ,hogy fojtatták. De végül is jól megcsinálták, hogy mona csak egy "báb" volt. meg ha most belegondolok nem is tudták volna befejezni.. mert túl sok volt az elvarratlan szál.
2012. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elvileg ez az utolsó évad és nem tudom h hogy fogják bepréselni azt a sok információt ami maj következik..egyáltalán nem erőltetett mert itt van a megoldás és ekég furcsa a végeredmény..
2012. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az eleje tetszett, majd később majdnem elkaszáltam, de most a 12. résznél leesett az állam. . oO

Csak folytatódna ilyen szinten tovább (YN) :D

2012. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!