Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Éhezők viadala jó film? Ha...

Az Éhezők viadala jó film? Ha nem olvastam a könyvet, érteném?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 19:29
 1/6 anonim válasza:
Jó film nagyon. Igen értenéd, bár lehet nem minden kis részletet. Én is előbb a filmet láttam, értettem úgy is, viszont elolvastam utána akönyvet és azétrt pár összefüggés világosság vált, ami lehet fel sem tűnt a filmben
2012. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszett a film, idén a legérdekesebb volt, amit láttam, viszont a könyvet nem olvastam.
2012. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a könyvet mindenképp, jobb a filmnél, bár az is klassz.
2012. jún. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először a könyvet olvastam, aztán film, de a szerintem könyv nélkül is tökéletesen meg lehet érteni, bár a könyv részletesebb és jobb is :) Ajánlom mindkettőt!
2012. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én először a filmet láttam, és nagyon tetszett!! Mondjuk, miután elolvastam a könyvet, már láttam hogy mi hiányzik a filmből.:) egyébként szerintem teljesen értenéd, én is értettem :))))
2013. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én hamarabb láttam a filmet mint a könyvet olvastam és igen értettem..bár miután a könyvön is túl voltam akkor átláttam az egészet apróbb dolgokat is észrevettem.
2013. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!