Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok valami jó doramát...

Tudnátok valami jó doramát mondani?

Figyelt kérdés

Lehetőleg japán vagy koreai legyen.

Amit eddig láttam:

Hanazakari no kimitachi e

Hana yori dango

Tokyo dogs

City Hunter

Boys over flowers

Playful kiss

Personal taste

stb.



2012. jún. 15. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett a Buzzer Beat, Love Shuffle, Meichan no shitsuji, Nobuta wo purodyuusu, Puropoozu daisakusen, Tokyo friends.
2012. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ide ment jó néhány válasz, sok olyan van, amit te sem láttál - ahogy írtad.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2012. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2012. jún. 16. 19:25
 4/12 anonim válasza:
szia, megkérdezhetem, honnan az érdeklődésed a japán ill. koreai doramák iránt? Esetleg valamelyik nyelvet is tanulod már? :)
2012. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kezdetben az angol szókincsfejlesztés miatt kezdtem el nézni a doramákat (angol felirat, japán szinkron, Oguri Shun szaladgál pisztollyal a kezében Tokió utcáin, kell ennél több? :')) aztán megszerettem a japán nyelvet (imádom hallgatni, ahogy beszélnek), úgyhogy már ez is egy mozgatórugó. A koreai nyelv iránt is megvan ez az érdeklődésem, de ott az is közrejátszik, hogy az egyik oldalon rengeteg kdoramához hozzá tudok jutni. A sok filmnézéssel elértem azt, hogy néhány dolgot már megértek és nemrég nekifogtam hiraganákat tanulni, de ennyi... Komolyabban nem tanulom, mert még nem találtam magamnak japántanárt a környékünkön (koreaitanárról sem tudok, de szerintem képtelen lennék megtanulni azt a nyelvet, pedig olyan szép T.T). Persze nem zárkózok el más nyelvű doramáktól sem. :)
2012. jún. 17. 09:46
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát, ez már némileg off, de... én ugyanígy vagyok a koreai nyelvvel, kedves kérdező. (: (Második hozzászóló vagyok amúgy.) Azt megkérdezhetem, melyik az a dorama, amelyikben a Hana Yori Dango főszereplőjel császkál pisztollyal a kezében? Szívesen meglesném azt is. :P


Én már elkezdtem a hangult, de lusta vagyok, viszont nekem a láthatáron van egy nyelvtanár... habár még egyelőre semmi sem biztos. És tényleg, ázsiai nyelvekből nem sok tanár császkál Magyarországon, főleg nem elérhető környezetben - én speciel hónapokig keresgettem, végül egy véletlen folyamán tartok ott, hogy kilátásban van. ^^

2012. jún. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A Tokyo Dogs-ban mászkál úgy. Sok sikert a koreaihoz és hátha összejön az a tanár. :D
2012. jún. 18. 11:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Köszi! Neked is. ^^
2012. jún. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A You're beautifult nagyon ajánlom,nekem az a kedvenc doramám..:)) most nézem a Love Raint,az is nagyon jó:3 (am igen,imádom Jang Geun Sukot xD)

Secret Garden, The Moon that embraces the Sun(történelmi-romantikus:)...vagy japán: Ouran High School Host Club:D

2012. jún. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen, you are beautiful -t feltétlen meg kell nézzed!! a világ legjobb doramája ^^
2012. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!