Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Chuck Blair kapcsolat, szerint...

Chuck Blair kapcsolat, szerintetek valóságban is létezhet?

Figyelt kérdés
Chuck Blair szerelme szerintetek mükődhetne/elképzelhető a valóságban is? Vagy létezik egyátalán olyan mint az ő kapcsolatuk? Csak a véleményekre vagyok kiváncsi :)

2012. jún. 12. 02:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
:))) sajnos ez csak egy mese, de azért jó eljátszani a gondolattal, hogy létezhetne... :) Egy Chuck fajta fiú nem változna meg, és egy Blair fajta lány sem. képtelenek lennének feladni magukat, még egymásért sem... :) :(
2012. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom nekem Chuck szemelyisege, viselkedese annyira vonzo, plusz ami kozottuk van az mar annyira tokeletes.. Nem tudom letezhet-e ilyen melysegu szerelem valojaban. De az biztos hogy ok a sorozatban abszolut tokeletesek! :)
2012. jún. 13. 01:42
 3/5 anonim ***** válasza:
A való életben is Blair-t választaná! Annyira édes :) http://www.youtube.com/watch?v=qKbofV0i8E0&feature=fvwrel (1:20)
2012. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szerintem lehetséges,legalábbis eddigi tapasztalataim alapján lehetséges. Persze nem 'okoskodnék' itt 16 évesen,ha ez a sorozat nem hasonló korú fiatalokról szólna.

Én is ismerek egy fiút,akivel eléggé hasonló a kapcsolatunk. Sokan mondták is,hogy rólunk mindig Blair és Chuck jut eszükbe. Régebben nem voltunk túl jóba,az egyik barátjával voltam együtt. Mikor szakítottunk sokat segített a túllépésben. Aztán egyre jobb barátok lettünk. Később össze is jöttünk. Hiába szerettük egymást jobban,mint más párok,mégis sokat veszekedtünk. De szó nélkül egymás mellé álltunk. Többször szakítottunk,majd újra összejöttünk. De összegzésül;a lényeg,hogy szeretjük egymást,és lassan 1 éve együtt vagyunk! (:

2012. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Létezik, de koránt sem tökéletes. Sőt, szerintem elég fájdalmas. Van egy fiú, akivel hasonló kapcaolatunk van. Én amikor találkoztunk, azonnal éreztem, hogy vele bajok lesznek az életemben :D Érdekes, hogy minket is hasonlítottak már Chuckhoz és Blairhez, mielőtt bármi is lett volna köztünk. Most meg elég bonyolult a kapcsolatunk. Olyan se veled se nélküled. Jártunk is már, de szakítottunk, mégis azért ott vagyunk egymásnak, csak ez a kapcsolat elég keserédes. Nem tudom, mi lesz a kimenetele, de erre csak azt tudom mondani, hogy akiknek együtt kell lenniük azok együtt lesznek.
2018. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!