Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan horror filmet...

Tudtok olyan horror filmet mondani amin kb szét f*som magam? :D

Figyelt kérdés

Imádom a horror filmeket !! amiben egy ember öl vagy jönnek a kanibalok az úgy elmegy , de azokon sosem felek mert tudom , hogy normális emberek öldöklolnek benne stb .. De a kísértetes, szellemes horrorok pl átok na azokat imádom :D az atoktol féltem egy kicsit és valami hasonló filmet szeretnek , mar olyan régóta keresek olyan filmet amitől legalább annyira megijedek mint az átok :D

Szóval , ha tudtok valami hiper-super nagyon de nagyon felos horror filmet akkor itt a helyetek , hogy leírjatok nekem :)

Köszi előre is :)


2012. jún. 6. 16:32
 1/10 A kérdező kommentje:

És kérlek a paranormaljelensegeket hagyjuk , :D nemtudom , szerintem az nagyon unalmasra sikeredett :/ meg a hasonlókat , hogy kor stb stb .. Persze-persze nem tudhatjatok , hogy pontosan milyen filmet is szeretnek csak gondoltam szólok előre :D

Itt van egy előzetes az atoktrol ebben az előzetesben mind a 3 részből van belevágva egy kicsi :)


[link]


Szóval ha van valami hasonló akkor ilyen kene , ha nincs akkor jöhet olyan is ami szerintetek jó felős :D :D

Koszii :)

2012. jún. 6. 16:47
 2/10 anonim ***** válasza:
Még nem készültem fel az előzetesre, amit linkeltél, mert nem tetszik az ijesztő pofa... De nekem eddig a Kör volt a legijesztőbb, amit láttam. Attól még most if félek, ha újranézem... :D Meg még a Rettegés háza is hasonló, de az nem volta annyira ijesztő... Remélem tudtam segíteni :)
2012. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A rettegés hazát meg nem láttam :) akkor azt majd meg kukkolom :) köszi az ötletet :)

A kör , tudom mindenki más , de nekem egyáltalán nem volt félelmetes :/ nemtudom , hogy mi a baj velem :D :'D

Amit belinkeltem az az átok 3. Része és csak ajánlani tudom :) bár ha a körtol ennyire "félsz" akkor ne egyedül nézd meg (ha akarod) hanem ülj össze pár haverral ;) az első része kicsit zavaros , de a második és a harmadik rész az nagyon jó :) egyik kedvenc horror filmem :)

2012. jún. 6. 20:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Csináltam magamnak egy kis saját listát, amik érdekelnek horrorból, gondoltam megosztom Veled, hátha érdekel valamelyik :) Egyébként én igyekszem olyanokat keresni, aminek van valami története is, hogy azért élvezzem is, amellett, hogy félelmetes :) Ma vagy a Playback-et, vagy a Seconds Apart-ot fogom megnézni.


- Seconds Apart

- Playback

- Bag of Bones

- A hívatlan vendég

- Vadászlak az erdőben

- Átok

2012. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és első válaszoló voltam :D
2012. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megnéztem a Playbackből kb. 50 percet, de nagyon unalmas volt... Azt nem ajánlom.
2012. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meggnéztem a Seconds Apart-ot is, nem volt horror, viszont nekem nagyon tetszett :)
2012. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kisértetjárás Connecticutban
2012. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a valaszt :)
2012. jún. 24. 18:37
 10/10 anonim válasza:
Ideglelés csernovilban még sajnos nem láttam, csak az előzetest az is kellőképpen megijesztett.:))
2012. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!