Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca évadzáró?

Hejj kérdése:

Trónok harca évadzáró?

Figyelt kérdés
az évadzáró 10. rész nem volt annyira tiszta nekem, és vannak kérdéseim. először is a havas jon miért ölte meg a öreg feketét? az oké, h 'párbajoztak' de nem értem miért ölt meg. aztán a következő, kik égették fel derest??mert a 20 vasszigeteki az elment, nem? derest meg 500 stark katona vette körül. azután xoran xaso doksos (nem tudom hogy írják) egész végig átverte a többieket, nem is volt semmi vagyona, csak valami mágiával telerakta a kincstárat? azután a végén amikor jött a mások serege és a csúnya főnök lovon lenézett, akkor nem a kövér tagra bámult?? és miért nem csinált vele semmit? amúgy amikor távolodik a végén a kamera, akkor a főnök közelében nincs is szikla (vele egy vonalban), tehát nem is tudott volna a kövér gyerekre nézni. ha valakinek van valami ötlete, írja meg.
2012. jún. 5. 22:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

1. Azért, mert így tudják az északiak vagy nem tudom hogy hívják, hogy megbízhatnak benne, képes volt megölni a saját "csapattársát". Vagy azért, mer a királynak (Menace vagy mi) valami baja volt a félkezűvel, párbeszédek alapján még ez is lehetséges (könyvet nem ismerem).

2. Ezt sokan nem értették, én sem, állítólag könyvbe másképp, értelmesebben csinálták meg, lehet 3. évadban kiderül, szóval szerintem felesleges utánajárni, mert akkor csak előre lelövöd a poént. Ha érdekel sorozatjunkie.hu, ott minden részhez van kritika, ehhez is, és lehet megválaszolták már a kérdést.

3. A kincstár soha nem is volt tele, egyszer sem nyitották ki, csak mutatta khaleesi-nek kívülről, és mondta, hogy tele van lével.

4. De, csak szerintem látta, hogy be van fosva, és ott hagyta (lehet majd valamelyik kisember megöli, csak a főnök szarta le). Sziklás dolgot nem tudom, nem tűnt fel, most meg már letöröltem, majd visszanézem, de szerintem te néztél el valamit, ekkorát nem tudnak bakizni egy HBO sorozatnál.

2012. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

1, igen, igazad lehet, fogadjunk, h a vörös csaj a vadak királyának a lánya, aztán majd kavarnak havas jonnal és ő lesz a vadak királya, majd megállítják a másokat.

2, erről még mindig fogalmam sincs, majd kiderül

3, tényleg, én úgy emlékeztem, h bementek a kincstárba, de mégsem mentek. ezek szerint xaso végig átverte őket az öregekkel. viszont ha soha nem is volt pénzes, akkor hogy került be a 13mak körébe, ahol a legnemesebbek voltak?

4, de most néztem meg a végét, olyan mintha csupán méterekre állnának egymástól és úgy szemeznének, de miután hátra,egy a kamera a főnök mellett csak egy kicsi kő van, de olyan nagy szikla ami mögé a kövér gyerek bújt, nincsen (valószínűleg véletlen, valamilyen apróbb hiba)

egyébként neked hogy tetszett? nem ismerem a könyvet, de állítólag teljesen más a kettő. meg sokszor elhúzzák vagy nem történik semmi, néha unalmas de látszik, h igényesen csinálták meg. mindenesetre várom már a 3. évadot nagyon

2012. jún. 6. 00:27
 3/25 A kérdező kommentje:
és még annyi, ha a Jaqenes rész (ezek a kedvenc jeleneteim) akkor ő most mi is pontosan? szimpla ember, aki tudja változtatni a külsejét?
2012. jún. 6. 00:32
 4/25 anonim ***** válasza:

azért ölte meg,mert így a vadaknak bizonyította,hogy nem akar varjú lenni többé.

a varjak legtöbbje nem önként lett varjú,hanem vagy elítélt bűnöző,vagy társadalmi kitaszított,szóval a szökés és az új élet lehetősége vonzó lehet számukra,ezért nem meglepő döntés és ezt a vadak is pontosan tudják.

a vadak királya is az őrség korábbi felderítője volt.

erre apellált a félkarú,hogy beveszik a vadak és így jon túlélheti és időben értesítheti majd az őrséget a fejleményekről.


derest a rémvölgy urának fattya égette fel.

őt küldték felmenő seregnek,de ő egy pszichopata vadállat.


amit a más csinált,vagyis nem csinált,csak simán cliffhanger.

teljesen logikátlan lenne,hogy nem öli meg.

ez a jelenet nincs a könyvben.

én meg azt vettem észre mikor távolodok a kamera a hátsó lovas más lova teljesen épp,nem zombult be.

2012. jún. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

összehasonlítva a könyvel az első évad teljesen ugyanaz,mint a könyv,nincs kihagyva semmi.

a másodikban már hiányoznak szereplők,a sztori is más kicsit és számos helyszín ki maradt.

gondolom drága lett volna a sok kastély és látványban is egyértelmű,hogy fele annyiból készült a 2.évad.


jaquin meg?

ezt csak akkor olvasd ha tényleg érdekel a SPOILER.

ő sima ember,de a sokarcú isten követője,akik olyan szintű önfegyelemmel rendelkeznek,hogy képesek az arcuk vagy a testük legkisebb izmát is megváltoztatni,uralni.

2012. jún. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

De, Xaro vagy ki szerintem gazdag volt, csak nem annyira, mint ahogy állította, de azért volt pénze rendesen valószínűleg.

Csak az a kamra nem volt telepakolva.


Amúgy nem tetszett annyira ez a rész, lehet a +10 perces játékidő miatt sikerült ilyen laposra, de elég unalmas volt, kb csak a zombis, sárkányos és Arya-s részek tetszettek, ami talán 5 perc volt, a többin csak vártam hátha történik valami.

Ja meg a Tyrionn+Shae-s jelenet sem volt rossz.

Viszont ezután lesz hova beindulni, sok megválaszolatlan kérdés, új szereplők, új ellenség, szóval egy jó felkészítő a 3. évadra.

2012. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Amit meg az előttem lévő írt, hogy mi is Jaqen szerintem ne olvasd el, úgyis ki fog derülni, nem véletlen nem mondták még meg, lehet könyvbe sem rögtön derült ki (abban mi lenne az izgalmas).
2012. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

értem, most már nagyjából összeáll a kép. csak eddig a 2. évadban nem szerepelt a 'fattyú' csak mondta a tag, h hazaküldi őket deresbe felmentő seregnek.

a zombis résznél én is néztem a 2. lovat, tiszta fehér volt, de biztos az is zombi csak nem látszott, élő ló semmiképpen nem lehetett a nyereg alatt.

igen, elég lapos lett ez a rész, igazán maradhattak volna hűek a könyvhöz

és tényleg rengeteg kérdés van az évaddal kapcsolatban.

remélem az öreg lannister (akit tényleg nagyon kedvelek, pedig az egyik fő 'gonosz')megbecsüli majd a törpe fiát.

mellesleg khaleesi mégis mi a frászt akar 3 babasárkánnyal és néhány barbárral, hogy máris hajót akar szerezni és áthajózni a keskeny tengeren? nem hinném, h képes lenne elfoglalni a királyságot. no meg a másik baratheon, aki amúgy nagyon hősiesen harcolt, az első vonalban, de mégis vesztettek ( a hagymalovagot sajnálom, h meghalt).ja és remélem valaki megveri joffrey-t mert nagyon fel tudja k*rni az agyam

2012. jún. 6. 23:08
 9/25 anonim ***** válasza:

Szerintem Danearys (fogalmam sincs hogy kell a neveket rendesen leírni, de gondolom kitalálható) még csak Braavosba vagy hova megy, ahol eddig is élt, és csak ha nagyok lesznek a sárkányon akkor megy a trónért.


Davos-t meg nem láttuk konkrétan meghalni, elképzelhető, hogy túlélte, eddig nem sok szerepe volt, ennyi időre szerintem felesleges lett volna kitalálni, szerintem még lesz vele valami.

2012. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
amiket az utolsó komiban felsoroltál,hogy érdekel téged,azokról szól 3.4. évad.
2012. jún. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!