Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok közt-Nóra félig roma....

Barátok közt-Nóra félig roma. Ezt most komolyan miért kellett?

Figyelt kérdés
ha vannak ebben az országban olyanok,akiket hátrányosan megkülönböztetnek,azok nem a romák.meg ez a bőrszínes dolog is...nem mondom,hogy nincs kivétel,de én ha utálok valakit,akkor azt nem a bőrszíne miatt.szerintem fölösleges volt ilyet tenni a barátokköztbe,azt hittem,hogy az eddigieknél már nem lehet hányadékabb...
2012. jún. 5. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Ja ma éppen kajáltam és anyám nézte a barátok köztöt...úgyhogy én is passzív barátok közt néző lettem..de mekkora sz*r ez? :D
2012. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Miért? Mi történt? Én már jó pár éve nem nézem.
2012. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
kiderült hogy Nóra apja roma :D
2012. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Varga Izabella, a színésznő is az.

Ezt már régen sejteni lehetett. Nézd meg, arca, haja, külsőleg valóban annak látszik. És a történet szerint intézetben nőtt fel.

2012. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
De hisz ezt már régen is tudtuk vagy nem? xD
2012. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Szerintem is jó pár éve is volt erről szó a sorozatban. Most miért vették elő ugy mintha senki nem emlékezne rá?nem néztem egy ideje, nem tudom hogy éppen hol tartanak
2012. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Hogy érted hogy elővették újra tegnap néztem és semmi erre utalót nem hallottam vagy csak annyira nem figyeltem. Engem nem zavar. Nincs abba semmi ha valaki Romániába születik.
2012. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Nóra nyüstöli szegény Timikét, hogy neki mindenben elsőnek kell lennie, mert csak akkor fogadják el. Mert a nagyapa (Nóra apja) roma volt, ő maga is szenvedte ennek a hátrányait. Nézd meg a videót az RTLMoston. (MS Silverlight Player kell hozzá).
2012. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

persze,a havi többszázezres segély aztán nagy szenvedés.

a Nóra lányán pedig nem látszik,hogy lenne benne cigány vér.

2012. jún. 7. 14:22
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Kit érdekel,hogy félig az?Jól játsza a szerepét és ez a lényeg!Amúgy meg a BK igenis jó!
2012. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!