Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok olyan filmeket,...

Mondanátok olyan filmeket, amelyekben szerintetek tökéletes volt a vérfarkas ábrázolás?

Figyelt kérdés

Vagyis nektek mi tetszik jobban, amikor teljesen animációs a vérfarkas, vagy amikor jelmezbe van bújtatva egy ember?

Nekem a legjobban a Being Human (UK)-A vámpír, a vérfarkas és a szellem sorozatban tetszenek a legjobban a vérfarkasok. Nem animációsok, de nem is látszik rajtuk annyira, hogy csak jelmez. És nem csak a "kifejlett" farkast mutatják, hanem az átváltozás folyamatát is, amitől csak még hitelesebb.

Várom a válaszokat. :)


2012. jún. 5. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a Van Helsing vérfarkasai nagyon tetszenek.

De szívesen lennék olyan gyönyörű fekete vérfarkas, mint a címszereplő a film végén :D

2012. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Adsz vagy kapsz-ban is jelmezes. Szerintem azok is eléggé ijesztőek.
2012. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Grimm című sorozatban nagyon jól ki van játszva. Ahogy a blutbad emberként körbevizeli a házát, ahogy szaklászik... Ott inkább emberi a vérfarkas. Minden kreatúrának az emberi alakban is valahol ott az állat. Az animáció eléggé tévés minőség de a színészi játék elviszi a hátán az egészet.


A Blood and Chocolate-ben ténylegesen farkassá alakulnak ami logikus is. Hitelesebb, hogy senkinek nem esett le, hogy ezek nem igazi farkasok mert annak tűnnek.


Mindkettő esetében ne vírusról hanem egy másik fajról van szó. Emiatt nincs hosszas agónia vagy a környezet szétverése teliholkor mint a Being Humanban.

2012. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!