Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet ez? (kérdésed...

Hogy lehet ez? (kérdésed minimális, a magyarázatod túl tudományos)

Figyelt kérdés
Vannak olyan filmek, melyekben a szereplő(k) visszamennek az időben és megváltoztatnak vmit a múltban, pl.: nem születnek meg. De ha nem születik meg vki, mert megakadályozta a saját születését, akkor utána ki megy vissza, hogy megváltoztassa a múltat, ha eleve nem született meg? Ez egy paradoxon? Ezt sosem értettem.

2012. jún. 5. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

animét tudok csak , egyik legjobbak között van : Steins Gate


[link]


3. a Mal toplistán : [link]

2012. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen ez egy paradoxon. Én nagypapásan hallottam :) Mármint hogyha visszamész az időben és megölöd a nagyapádat, akkor hogyan tudsz megszületni és visszamenni az időben, hogy megöld a nagyapádat.

Mivel eddig nem utaztam az időben, így sajnos nem tudom rá a választ, csak olyan magyarázatot, amit filmnéző pályafutásom alatt szedtem össze :)

Szóval ha visszamennek a múltba, és megakadályozza hogy megszülessen, akkor jönnek be a párhuzamos valóságok. Vagyis ott abban a pontban létrejön két valóság. Az egyikben az illető nem született meg, és így fejlődik tovább, a másik pedig nem változik semmit amelyikben eredetileg is élt.

2012. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez a Vissza a jövőbe és a Sliders össze vonva?
2012. jún. 5. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, az a kettő összevonva. Mert van, aki pl aszondja,hogy létrejön egy párhuzamos létsík, szóval a te dimenziódban nem tudod megölni a nagyapádat, hanem amint ilyen elkövetődne, az leválasztódna, és létre jönne egy új vonal. A hihetetlen-es jutubműsorban többször foglalkoztak ilyen témával.
2016. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Márk0422 válasza:
az idő utazás jövőbe és múltba lehetséges a mulatt nem lehet megváltoztatni se a jövőt mert megtörtént eset ha valakit meg akarsz ölni nem fog össze jönni pl: ha vissza utazol a nagyapádhoz és meg akarod akadályozni hogy találkozzon nagyanyáddal nem fog össze jönni mer mindenféleképpen el fog menni nem tudod megakadályozni és nem fog ismétlődni az eset egyszer megtörtént és kész ha magaddal akarsz beszélni akkor sincs semmi baj mert nem fog történni semmi mert múlt a jelenen nem fog változtatni nem is fogsz rá emlékezni hogy láttad régen magadat mert az egy párhuzamos univerzumban történik ha jövőbe akarsz utazni ott vagy ha a jövőbe vagy pl:3200 július 3.án akkor az előtt a múlt van 2.a a múlt 3.a a jelen úgy nézzük nincsen jövő csak múlt meg jelen mert a múlt jelen jövő össze folyik ez olyan mint a folyó nem fogod tudni megállítani hogy ne folyón tovább a sorsa mindenkinek meg van írva nem fogod tudni befolyásolni mert te azt hiszed hogy befolyásolod nem a sorsod mindig ugyan az marad szóval a jövőnek is sorsa van minden megvan írva
2016. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!