Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » MI a film címe?

RED199238 kérdése:

MI a film címe?

Figyelt kérdés

Csak nagyjából tudom a sztorit.Az a lényeg van benne két csávó akik az utcán királykodnak. Az egyik valami katona féle mert mindíg valami bevetésről beszél.Valahol los angelesben játszódhat.A másik csávónak van már normális kapcsolata de mindíg bajba kerülnek a katona csávó miatt.A katona valahol mexikóba összeszed valami nőcskét és mindíg hozzá jár ki.A vége az lesz hogy meg próbálnak drogot és pénzt lopni egy drogkereskedőtől.A kocsiból próbálják kilőni őket de az egyikt csak megsebesítik és amiko továbbhalytanak a kereskedő csávó még rálő a kocsira és pont úgy találja el a katona csávóz hogy az nyaktól lefele lebénul, ezért megkéri a barátját hogy löjje le mert így nincs értelme az életének meg úgy is csak a bajt hozta rá.Mindegy a végén végülis lelövi és a csávó visszamegy az otthagyott nőjéhez.Melyik film lehet ez?



Hát ez lenne ennél pontosabban nem tudom leírni mert már én is régen láttam.


2012. jún. 4. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz idők
2012. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!