Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most hogy is van ez a Castle?

Most hogy is van ez a Castle?

Figyelt kérdés
Az rtl klubon ma kezdik újra a castle-t. de ezeket a részeket, már leadták a cool tv-n, és ott az volt az utolsó rész, hogy Rick Castle elmegy egy nyárra a volt feleségével, hogy befejezze a könyvét. Kate pedig szakít a barátjával, láthatóan Castle miatt. Most akkor ez évadzáró rész volt? Hanyadik évadé? Mert ma az rtl klubon a második évadot kezdik el adni, de ez nem ennek a résznek a folytatása. :S HELP!
2012. jún. 4. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amiről te beszélsz, az a második évadzáró. a harmadikban és a negyedikben teljesen más történik..
2012. jún. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az rtl állandóan ismétel, már kb. negyedszerre adja az 1. évadot. Ha igazán követni szeretnéd, azt tanácsolom nézd meg a neten a nyáron a kezdetektől a 4. évad végéig. Minőségi felirat van minden részhez.
2012. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az rtl klubon újra adják a 2.évadot. A coolon ott vagy a 3. vagy a 4. évad megy nem tudom pontosan.
2012. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*előző. bocsi 2. és 3. akart lenni /elírtam/
2012. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Coolon az ezredik ismétlés megy, RTLen ezen a héten (06. 25.-06.29.) 16.-20. részig lesz (2. évad). Jövő héten kedd esténként lesz a 21.-24. rész, amit eddig csak a Coolon adtak le. (24. végén megy el Castle nyaralni..) Utána meg majd meglátjuk.
2012. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!