Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok nekem olyan horrorf...

Mondanátok nekem olyan horrorfilmeket, amik félelmetesek, de nem túl undorítóak?

Figyelt kérdés

Tehát nem arról szól az egész, hogy hogyan kell embert élve kibelezni, meg feldarabolni, felnyársalni, stb.

Olyan filmeket keresnék mint pl az Ismeretlen hívás vagy a Kör, amiben alig van vér, de elég parázós.



2012. jún. 4. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Most megy a mozikban az Ideglelés Csernobilban, vagy vannak még: A túlvilág szülötte, Tükrök, Silent Hill, Elhagyott szoba, [REC]
2012. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit nagyon tudok ajánlani: Az árva, Azonosság, Hivatlan vendég, A rettegés háza (2005), Ott bent és még talán a Két testben - elszabadulva.

Ezek szerintem igen jók!:)

2012. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vargaB ***** válasza:
Az Nem fogadott hívás, de szerintem nagyon jó a Fekete ruhás nő (a 2012-es), a Hibrid (ez nem annyira horror)
2012. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem épp horror de Az ideglelés 1-2
2012. jún. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. jún. 6. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!