Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legenda vagyok 2?

Legenda vagyok 2?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!Tud valaki vmit,hogy kijött e már a Legenda vagyok c.film 2.része??Ha igen akkor hol??Lehetőleg magyar szinkoronosan vagy feliratosan....Ja és letöltő link kéne lécci valami infót :)
2012. jún. 2. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyannyira nem jött még ki, hogy úgy 3 hónappal ezelőtt kezdték el a forgatókönyvet írni :)

Az a hír járja, hogy az eredeti ötlet helyett, miszerint előzmény film lesz, inkább a film alternatív befejezését alapul véve fogják folytatni.

Az alternatív befejezést itt megnézheted: [link]

2012. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja én is úgy tudtam,hogy átdolgozzák az 1. részt más befejezéssel :) akkor ezek szerint még nem jött ki és kb mikorra várható???
2012. jún. 2. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Várj csak, nem átdolgozzák az elsőt újra, hanem úgy kezdik a második részt, mintha az első rész az általam belinkelt módon ért volna véget.

Úgy tippelem 2014/15-re lesz ebből moziképes film.

2012. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja mostmár értem ú az nagyon sokár lesz még,jó sok időbe telik egy szar filmet megcsinálni xĐĐ remélem ha már ennyit várunk rá felejthetetlen sikere lesz :)
2012. jún. 2. 19:13
 5/5 scoobyhun ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy 2013 végén már lesz Trailer, és valamikor 2014-ben fog megjelenni.
2013. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!