Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valakinek ismerős a film?

Valakinek ismerős a film?

Figyelt kérdés

Egy filmet keresek, pontosabban vígjátékot. Régebben láttam a tv-ben, asszem az HBO Comedy-n ment, annyira emlékszem belőle, hogy egy francia film volt, és két pasi volt benne a főszereplő, és még annyit tudok róla mondani, hogy egyik pillanatról a másikra eltűnik a lakossága a városnak, és csak ketten maradnak, de ez időszakosan változik, tehát van, amikor újra tele lesz a város.

Ha esetleg valaki, aki ezen infók alapján tudja, hogy melyik ez a film, az ha teheti, akkor mondja már el.

Előre is köszi.



2012. jún. 1. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is láttam, a címét még nem tudom, de kiderítem, az egyik főszereplő neve: louis de funes (mármint az igazi neve)
2012. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de szerintem nem ő volt benne, de lehet, hogy én tudom rosszul. Én már agyba-főbe kerestem, de még semmi.
2012. jún. 2. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
én is ismerem a filmet, de nem jut eszembe :(
2012. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

esetleg ez?

[link]

2012. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, de ezt is imádom. Nem Louis de Funes van benne.
2012. aug. 15. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ketten egyedül Párizsban

[link]

2013. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszi! : D
2013. febr. 22. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!