Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dexter 7. évadot várjátok...

Dexter 7. évadot várjátok már? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lesz a folytatás? mert az utolsó rész végén Deb rajtakapta Dextert, amint éppen ölt..szóval ebből hogy húzza ki magát? :D végülis már egyszer rajtakapta Deb, de akkor nem tudta hogy Dexter az, és akkor Deb hagyta futni

2012. jún. 1. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nagyon várom már, és remélem, Deb megtudja végre az igazat, és nem találnak ki erre is valami hülye fedősztorit.
2012. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Régen láttam már az utolsó részt, de úgy tudom ebből csak az derül ki, hogy Dex azt az egy embert elkapta. Ettől még nem kell elmondania mindent Debnek...

Nem emlékszem, hogy csak fogja a kést vagy már meg is ölte az áldozatát, amikor Deb meglátta. Ha csak meg akarta ölni akkor azt ki lehet magyarázni.

Mindenesetre én nem örülnék annyira, ha ezek után Deb tudna róla, nehezen tudom elképzelni, hogy elfogadja, támogassa (persze jó lenne), de annyira szürreálisnak hatna, félek levinné a műsor színvonalát.

Azért kíváncsi vagyok, hogy oldják meg.

2012. jún. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!