Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a címe egy 2003-ban a...

Mi volt a címe egy 2003-ban a tv2-n, szombat délutánonként futó angyalos sorozatnak?

Figyelt kérdés
Egy amerikai sorozat(ebben nem vagyok biztos) volt. Egy fickóról szólt, aki talán meghalt, és az volt a feladata, hogy másoknak segítsen, és csak akkor mehet tovább, ha megoldotta a feladatokat. Talán az is kiderült róla, hogy angyal, azt nem tudom, hogy már az elején vagy inkább a vége felé. Az is rémlik, hogy nem emlékezett semmire, és a kiszabott faladatok megoldása közben kutakodott az után, hogy ki is ő. Tudom, hogy ez nem sok segítség, de akinek rémlik valami belőle, az kiegészíthetné itt a dolgokat, ha a címet nem tudja. Persze az volna a legjobb, ha a címét tudná valaki biztosra! Előre is köszönöm a segítségeteket :)

2012. jún. 1. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a Quantum Leap – Az időutazóra gondolsz?
2012. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Santinel - Az őrszem de nem biztos, nekem ez ugrott be
2012. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, biztos, hogy nem. Ebben a soriban egy angyal volt, a Quantum leap ben egy doki a főszereplő, a másik ban meg talán egy volt katona, azért köszi, hogy válaszoltatok :)
2012. jún. 2. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Országutak őrangyala

[link]

2012. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem ez volt. A fickó egy valódi angyal volt, vagy valamilyen más természetfeletti lény, de nekem az angyal rémlik (Viszont nem is az Angyali Üzenetekről beszélek)
2012. jún. 3. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Kalóz Jack 100 élete???
2012. jún. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem az volt :/ :( sajnos
2012. jún. 28. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!