Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Men In Black harmadik része...

Men In Black harmadik része kinek jött be?

Figyelt kérdés

Szeretném megnézni,és szeretném tudni a véleményeteket szerintetek milyen?

Pitbull,alapján tetszik,meg amúgy is szeretem :)



2012. máj. 31. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az első részt is csak pár hete néztem meg, aztán még aznap a másodikat is, de már az se jött be nekem túlságosan..inkább az elmegy kategóriába sorolnál. De ez a 3. sztem elég ratyi..max 1x megnézhető, de nekem nem tetszett
2012. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ha mindenképpen mozizni akarsz,nézz mást. Nem maradsz le semmiről.

Az MIB 3 nagy szar szerintem,sajnos Hollywood nem tudott mit kitalálni és ezért készült.

Ajánlhatom : Bosszúállókat vagy a diktátort :DD

2012. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A Bosszúálókat megnéztem jó volt ,de nem nézném meg többször,némely része kicsit megnyúlt,A diktátort is terveztem megnézni,de azt inkább otthon majd torrent oldalról.És a hólló vagy nem is tudom mi a címe a holló és a hercegnő (az szerepelt benne aki a twighlightba)?
2012. máj. 31. 16:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam a MIB 3-at, de tervezem, hogy megnézzem mert az első két rész nekem nagyon "átjött". Kicsit én is félek attól, hogy folytatás nem lesz olyan jó, de a puding próbája az evés.
2012. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszett a MIB 3. Az első még jó volt, a második nagyon tré lett, a harmadik meg talán annál is rosszabb.

Amire gondolsz az a Hófehér és a vadász. Inkább azt nézném meg a helyedben :)

2012. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na ma voltam moziban és láttam. Nekem tetszett szerintem tudtak még kihozni a történetből én ajánlom, hogy nézd meg elvégre ez "klasszikus" ;)
2012. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jajjj nagyon fos! >.<
2012. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Tudom, kicsit későn írok ide, de ha számít még valamit... szerintem nagyon jó film lett belőle! Szerintem jót tett, hogy láthattuk a "60-as évek fekete ruhásait" a mozivásznon. Külön slussz poén, hogy a neutralizálót még adapterről töltötték! XD Maga a történet is jól kitalált szerintem, jól beleilleszkedik a történetbe. A karakterek humorosak, bár van némi fordítási dolog ami az eredetiben is jó volt, meg a szinkronban is, függetlenül attól, hogy másképpen fordították! A fiatal K ügynök-öt alakító Josh Brolin is jól játszotta a szerepét, a "főgonosz" is a helyén volt! :)


Összegezve a film szerintem 10 pontos és szuper! :)

2012. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
már azóta láttam,de nekem is nagyon tetszett és kerek volt a története.Arra számítottam hogy elrontják,mert minden filmet a 3iknál rontanak el,de nagyon kellemesen csalódtam,nekem is ezek a poénok tetszettek :)
2012. júl. 7. 13:14
 10/11 anonim válasza:
Az előző válaszoló vagyok! Én sokszor úgy vagyok vele, hogy olykor a második, vagy a harmadik rész sokszor üti az elsőt, de van amikor nem így történik. Én azt vettem észre, hogy általában akkor vannak jól eltalálva a filmek és akkor tudnak az első rész után is sikeresek lenni, ha az alkotó- és színészgárda nem változik. Itt gyakorlatilag ez történt, a rendezés szerintem kitűnő, a szereplők hozták a tőlük megszokott színvonalat - köszönet a színészeknek :) - és persze a háttér, a díszlet valamint a zene is eredeti! :)
2012. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!