Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen a Pretty...

Szerintetek milyen a Pretty Little Liars sorozat?

Figyelt kérdés
Én még csak most kezdtem el nézni, első évad 11. részénél tartok. Nektek mi a kedvenc szálatok benne? Nekem Aria és a tanár kapcsolata, emellett persze izgi még hogy ki A és Alison gyilkosa. :D Nektek? :)
2012. máj. 30. 19:14
 1/6 anonim válasza:
100%
nekem nagyon tetszik, imádom alig várom, hogy elkezdődjön a 3. évad....az egyik kedvenc párosom nekem is Ezra és Aria ,van még egy de nem szeretném lelőni megmondani hogy ki kivel lesz(mert úgy már nem az igazi):D
2012. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
lelőni/megmondani* hupsz lemaradt:D
2012. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első évad nekem jobban tetszett, mint ez a második, de a második vége nagyon izgire sikerült. Amúgy engem már így a második évad végére kezdett nagyon idegesíteni Fitz és Aria. Én Hannah kapcsolatát szeretem a legjobban...

Amúgy kezd nagyon erőltetetté válni az egész. Attól tartok, hogy ezt is nagyon el fogják húzni, pedig szerintem nem lenne szabad

2012. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Spencer és Toby kapcsolatát szeretem.Én nem szeretem Aria és Fitz kapcsolatát mert Fitz túl öreg.
2012. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még sosem láttam ilyen jó sorozatot. Hozzá kezdtem, mert egy barátnőm ajánlotta, és egyben megnéztem az első évad felét.. Aria a kedvenc szereplőm(mert a személyisége hasonlít az enyémhez, így nagyon drukkolok neki :DD).Az tetszik a legjobban a PPL-ben, hogy szép lassan tudod meg, hogy ki kicsoda, milyen titka van, kivel kavar stb... mindig van benne valami izgi, ami miatt várom a következő részt...:) Bárkinek ajánlanám..:)
2012. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nagyon jó sori!! igaz mág csak a 2. évadnál tartok ( a barátnőm ajánlotta) és imádom! már tudom ki( kik) alison gyilkosa/i. hupsz elárultam na de már mind egy amugy is későn írom két év xdd
2014. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!